Astor

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 21.

10 in 1 BB krém

1.  Világosítja a bőrtónust.
  2.  Feszesíti a bőrt.
  3. Hidratál és táplál - hyaluronsavat és E-vitamint tartalmaz.
  4. Kisimítja a bőrfelszínt.
  5. Fiatal megjelenést ad.
  6. Tökéletesíti a bőrtónust.
  7. Kisimítja a ráncokat.
  8. Halványítja a bőrhibákat és a sötét foltokat.
  9. Véd a Nap káros sugarai ellen - SPF 20

2 árnyalatban kapható

Neleta

2019. március 28.

Még megvan, bár a színe nem nagyon passzol a bőrömhöz, mert rózsaszínes, nekem meg sárgás, úgyhogy nem volt valami jó választása annó, mikor évekkel ezelőtt megvettem. Egyszerűen nem volt megfelelő színárnyalatban sajnos. A szem alatti karikákra szoktam mostanában még használni. A fedése nekem jó volt, mert a sötét karikáimon kívül szerencsére nem kell eltüntetni különösebben semmi hibát. Talán közepes fedésnek mondanám, elég ragadós, nem éppen könnyed az állaga. Azt hiszem most ki is dobom végleg, felesleges őrizgetni, úgyis már ezer éve lejárt. Mikor megvettem, elég drága volt és teljesen odavoltam, hogy van BB krémem! :) Hát végül nem lett a kedvencem, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Passerotta

2018. július 2.

Nekem nagyon bevált ez a BB krém. Szépen el tudom oszlatni az arcomon, nem irritál, és még a szín is remek! Azt viszont sajnálom, hogy már nem kapható. :-( Legalább is én drogériákban már nem láttam, a Notino-n még rendelhető, de csak medium-ban, nekem pedig light kellene....Ha valaki tudja hol lehet még kapni, lécci írja meg! :-) Előre is köszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 2.

Ivy96

2018. április 17.

Nekem egyátalán nem jött be, a legvilágosabb árnyalat is túl sötét lett, természetellenesen csillog, és nem is fed jól...
Nagyon megbántam, hogy pénzt adtam ki rá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon megbántam, hogy pénzt adtam ki rá...

krémi

2018. április 12.

Nagyon kellemes csalódás! Sokan szidják, nem értem miért, nekem nagyon bevált! Nem fénylik a bőröm és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

pszabina

2018. február 12.

Nemrég vettem akciósan próba-szerencse alapon, mert nekem az Astor termékek mindig túl nehezek, maszkérzetet adnak és a bőrhibáimat is csak kiemelik, de azt kell mondanom ez a termék kifejezetten bevált. Nagyon keveset használva is sokat segít és előfordult, hogy nagy rohanásban alapozó helyett csak ezt tettem fel. Nem mondom, hogy egész nap kitartott, de a 8 órás munkaidő még belefért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

RarityRose

2018. január 1.

Sajnos nekem ez egyáltalán nem vált be. Nagyon bronzos, csillog, es nehéz vele dolgozni, elég kemeny anyag.. kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

hannus.senator

2017. június 26.

Egy korábban használt BB krémről (más márkájú volt ugyan) elég rossz tapasztalataim voltak, így fenntartásokkal vettem meg egy kiárusításon. Egészen meglepő módon azonban nagyon bevált! Gyönyörű, egységes arcbőrt varázsol, teljesen természetes hat. A múltkor meg is kérdezték, hogy van-e az arcomon valami, mert olyan szép!!! Szerintem ez mindent elmond, így természetesen megy az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Kamerion

2017. május 4.

Első használatra kellemes. Nehezen találok jó színt a világos bőrömre, de ez jónak tűnik. Nem vagyok hullafehér tőle, de nem is túl sötét. Gond nélkül eloszlattam a bőrömön. Tetszik, hogy enyhén csillog, az illata is kellemes, bár tényleg érződik. Nem érzem nehéznek, viszont elég jól fed. Csodát nem várok tőle, de azt igen, hogy hidratáljon. Az arcom úgyis csak akkor szép, ha eleget iszom és alszom. :D
(Ha később gubancot okoz, jelzem majd.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

(Ha később gubancot okoz, jelzem majd.)

estokani

2017. február 8.

Csak tudnám miért kísérletezem mindig. Ott kellett volna hagyni a polcon és nem fájna a szívem. 3x próbáltam és nem óhajtottam többet elővenni.
Semmi kirívóan exra rosszat nem tudok felmutatni, csak úgy összességében mégsem jó nekem egyáltalán.
Mert pont túl fényes, túl sötét, túl nehezen kenhető, túl mű, túl szagos, túl ráncbacsücsülős, túl szárítós...
Konkrétan 7 problémát okoz, és semmit nem old meg. Jobban járok ha olyan az arcom, ahogy a természet megadta ingyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Anett0214

2017. január 20.

Soha ilyen rosszul még nem választottam. Nem lehet szépen elkenni az arcon a krémet. Maszatos marad az arcomon. Nekem a legkisebb bőrhibámat is kihozza. Másik alapozó a száraz arcterületeimet hidratálja, ez a krém pedig jobban kiszárítja. A pattanásokat is jobban kihozza. Tartóssága sem valami hosszú távú. Púdert sem lehet rá tenni, mivel beleragad a krémbe a púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dicaprylyl Carbonate, Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Beheneth-25, Glyceryl Stearate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Beheneth-25, Disodium Stearoyl Glutamate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Ethylhexyl Palmitate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Sorbic Acid