Astor

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2017. április 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Két lépésben, leheletfinom könnyedséggel varázsolja gyönyörűvé az ajkakat, tartós, nem kopik, nem kenődik el. A vízbázisú formulának köszönhetően nem ragad, és kényelmes, könnyed viselet. Hibátlan fedés és színek, vonzó ajkak egész nap. A balzsam pedig ápolja és megvédi az ajkakat a kiszáradástól. Gyengédséggel és puhasággal kényeztet, valamint ragyogó fénnyel vonja be az ajkakat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

postareb

2017. november 20.

300 Nude Sweetness - Számomra nagyon tartós és a színével is megvagyok elégedve. Nekem az egyetlen problémám vele, hogy eléggé kiszárította az ajkaimat, ami kellemetlen érzés volt, de ha használtam az ajakápoló részét akkor elviselhetőbb. Viszont annak az illatát nem szeretem, így volt hogy más fajta szőlőzsírral kentem be a számat. Ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Ginnie01

2017. február 12.

Tényleg szárít,de ajakápolóval elmegy.Viszont tényleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Tényleg szárít,de ajakápolóval elmegy.Viszont tényleg nagyon tartós.

Eperhold

2016. december 26.

Rengeteg ajakterméket kipróbáltam már, hogy megtaláljam a legtartósabbat - mivel számomra ez az egyik legfontosabb szempont. Ez az ajakfilc egyszerűen csodálatos! Nagyon sokáig szépen fennmarad és egyenletesen kopik le. A felvitele egyszerű, nem szükséges hozzá sok gyakorlás. A színei is gyönyörűek (nekem két árnyalatot is sikerült belőle beszereznem). Igaziból nem tudok róla rosszat mondani, számomra egy álom.
Egyetlen hibája, hogy tudtommal már nem forgalmazzák :(( Pedig az életem eladnám érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Mardebra

2016. december 6.

Jaj de szeretem! A 150-es Bois de Rose árnyalatot vettem akciósan 700 Forintért. Igazi szép bogyósgyümölcs színe van, kb 7-8 órát bír ki a számon, az én béna kezeimmel is szépen meg tudom vele rajzolni a számat az ajakápolós vége is szuper, ebben a szeles időben meg főleg. Az Astor ajakra való termékeiben még nem csalódtam, mindegyik csodás illatú, ez a filc pl frissen szedett sárgabarack illatú. :) A használata előtt nem árt egy alapos ajakradírozás mert az apró bőrdarabokat ki tudja emelni a szájon. Ha találok még több árnyalatban az akciós pulton biztos veszek még belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Csibedli

2016. november 17.

Először féltem tőle, de mégis megvettem. Nagyon tartós, és nagyon élénk a színe, nekem talán túl sok is, ezért úgy használtam, hogy kihúztam vele a számat, és a másik végén található ápolóval pedig elmaszatoltam, így lett is színe, de nem olyan erős, és nem volt éles vonal sem a szám szélén. Évekkel ezelőtt vettem, az ápoló elfogyott, de a rúzsfilc még mindig használható, nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Saretin

2016. november 12.

Imádtam, 2x is újravettem, de már nem találok ilyet sajnos, pedig 2 rétegben hihetetlenül jól fed, erős színei vannak, és mégis természetesen hat, nem úgy, mint egy rúzs. Mindig a Nude Sweetness árnyalatot használtam, de jó lenne most valami barnásabb vagy épp narancsosabb színt viselni. Ja és mivel csak DM-be járok tényleg nehéz megtalálni az utódját. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

orsi80

2016. május 23.

a nude sweetness árnyalat volt meg, kétszer is újravásároltam. Kicsit szárit, de szépen beszinezte a számat, és egyenletesen kopott, órák múlva. Este pedig kiméletesen eltávolitható. Mi kellhet még?

Kérem, akinek van esetleg eladó belőle, vagy tipp, hogy hol lehetne venni még, szánjon meg! :-( Nem találtam még meg az utódját :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Joaninha

2015. december 8.

Ez a termék egy borzalom szerintem és nem méltó az Astorhoz. A filc része tele van alkohollal, ami egyrészt kiszárította az ajkaimat, másrészt pedig allergiás reakciót váltott ki. Tartósnak tartós, le nem lehet vakarni a színt az ajkakról, csak épp irritációt vált ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

bolero

2015. november 28.

A kiárusított polcon találtam rá én is, még tavaly február környékén. Nagyon szerettem, csodálatos volt a színe, könnyű volt vele bánni, és ami a legfontosabb számomra, elképesztően tartós is volt.
Nagy bánatomra viszont igen hamar, nagyjából két-három hét alatt beszáradt, azóta alig-alig fog és kellemetlen illata is van, mint egy filcnek olyan, nem pedig egy kozmetikumnak. Emiatt az egy miatt nem tudok neki sajnos öt csillagot adni.
Az ajakápoló része viszont továbbra is megvan, és használom, mert nálam beváltnak bizonyult. Íztelen, szagtalan, viszont kellemesen hidratálja az ajkaimat, és lehet rá rúzsozni is.

A korai beszáradás ellenére remek termék, de nem találom már sehol sem őt, sem hozzá hasonlót. :( Hiányzik!
Ha esetleg valaki tudna ajánlani hasonló árkategóriájú és minőségű ajakfilcet, vagy meg tudná mondani, hol kapható még ez a fajta [bogyós gyümölcs vagy piros árnyalatokban], annak nagyon hálás lennék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

tamcii

2015. november 24.

A rossmannban a kiárusított polcon találtam egy barna árnyalatot. Mivel ajakfilcb*zi vagyo, megvettem, bár kicsit féltem milyen lesz a számon.
Hát csodálatos. Igazán természetesen hat. Nem kenődik vagy maszatolódik. Ha lenne meg a polcokon biztos beruháznék párra, de már sehol nem találok sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Panthenol

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.