Atrix

Ár:   840 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: halloween, Módosítva: 2012. november 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Intenziv védő és regeneráló kézkrém. Kamillát és B5 vitamint tartalmaz ami nyugtassa a bőrt.

Serpentina

2021. szeptember 16.

Anyukám receptje az extrém száraz kezek ellen, és maximálisan igazat adok neki. A hideg idő, illetve bizonyos kézfertőtlenítő termékek hajlamosak kikezdeni a bőrömet, ami nem csak borzasztó látványt nyújt, de előfordul, hogy iszonyatosan fáj is. Több fertőtlenítős “bőrbarát” folyékony szappantól lett rövid használat alatt olyan tapintású a kezem, mint egy levedlett kígyóbőr.
Tényleg rengeteg dolgot próbáltam már, de ez az EGYETLEN, ami tényleg segít rajtam ilyenkor.
Intenzíven hidratál, megnyugtatja a bőrt, - ellentétben a Niveával, amitől ilyenkor bepirosodik a kezem és csípi. A borotválkozás utáni kedvelt Mülleres aloe verás lotion-öm is cserben hagyott. Úgy égett tőle a kezem, mintha tűzben tartanám… és aztán megtaláltam ezt.
Testes, olajos állaga van. Extrém esetekben nagyobb mennyiségben szoktam használni, csinálok egy pár napos kúrát, utána már a régi a bőröm, a szárazság pedig hosszú időre elkerül.
Lassabban szívódik be, mint a klasszikus verzió, de ilyenkor kell nyugton maradni és megnézni egy filmet, amíg hat. 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Repirton

2020. október 19.

Hamar felszívódó, vizes állagú krém. Napközben elég, viszont nem nyújt intenzív hidratálást. Anyukám all time favourite darabja, engem nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

PrincessBell

2020. július 19.

Vizes állagú, fehér színű, kellemes kamillás illatú kézkrém.
Semmit nem ért :( Semmit :( pedig a cégem ezt vette mindig "védőkrém" címszó alatt, így évek állnak mögöttem ezzel a krémmel, konkrétan arra volt jó, hogy még több krémet akarjak kenni a kezemre, mert szárított.
Hát ha pénzt adtam volna ki érte, esküszöm feltalálnám a 0 darab csillagos értékelést emiatt a krém miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Vizes állagú, fehér színű, kellemes kamillás illatú kézkrém.

mese22

2020. április 21.

Nekem nagyon bejön! Imádom az illatát, egy ismerősöm használta és ámultam, hogy mi lehet ez a finom tisztaság illat. Úgyhogy megvettem. Kellően ápol, nem túl zsíros. Viszonylag hamar beszívódik. Nem a legjobb kézkrém, ha nagyon száraz az ember keze, de az általános ápolásra, szinten tartáshoz tökéletes! Tőlem megkapja az 5 csillagot! : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

kittischneider91

2020. április 21.

A sok kezmosas miatt egesz szepen apolja a kezem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

A sok kezmosas miatt egesz szepen apolja a kezem

abicicaaa

2020. március 23.

Az en preferenciamnak ez nagyon vizes kis semmiseg. Pedig nincs extrem szaraz borom. Konnyen es hamar beszivodik, es kb 5 perc mulva pont olyan a kezem, mintha be sem kentem volna. Illata semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

claudia.nyilas

2020. március 21.

A rengeteg kézmosás mellett egy jó alternatíva. Nem hozza teljesen helyre a kezeket a coronavírus idején, de ha nem kenném vele újra minden kézmosás után a kezeimet, akkor már teljesen szétfoszlottak volna. Az illata nagyon nem finom. Erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Aliz79

2020. február 27.

Egyik kedvenc kézkrémem.
Nem szeretem a vizes hatású krémeket - ez a termék megfelel ennek az elvárásomnak: eléggé zsíros, de mégsem visszataszítóan.
Nem szívódik be gyorsan, ez igaz, de 2-3 perc után már bátran tudok a kezeimmel dolgozni, nekem ez belefér.
Az illata számomra semleges - nem zavaró, de nem is az a "jajdejó".
Tubusos kiszerelése kellően higiénikus, nem kell belenyúlkálnom a tégelybe.
Rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Egyik kedvenc kézkrémem.
Az illata számomra semleges - nem zavaró, de nem is az a "jajdejó".
Tubusos kiszerelése kellően higiénikus, nem kell belenyúlkálnom a tégelybe.
Rendszeresen újraveszem.

monikace7

2020. január 3.

Imádom, évek óta újraveszem. Tökéletes a textúrája, nem az a vizes semmiség, de nem is az a zsíros-ragacsos vonal, gyorsan beszívódik, kevés is elég belőle. Én az illatát is nagyon szeretem, gyermekkorom kamillaillata köszön benne vissza. A tégelyes verziót pedig az apukám használja, neki is teljesen bevált a száraz, megviselt bőrére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

bernadettu

2019. július 23.

Tavasszal használtam, elégnek éreztem a hidratálását de én is tapasztaltam, hogy nem szívódik be elég hamar, így inkább csak lefekvés előtt krémeztem be vele a kezem.
Egynek megfelelt, nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Egynek megfelelt, nem biztos, hogy újravenném.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.