Aura

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:   1,14 g

5 árnyalatban kapható

molnargnoemi

2017. szeptember 14.

Új szemöldök ceruza után kutattam és gondoltam kipróbálom, szimpatikus volt. 5-ös árnyalat egy nagyon hamvas barna szín, talán már túl szürkés is, de jól áll a hajam színéhez. Először el voltam ájulva, hogy milyen pigmentált és krémes, aztán mikor kipróbáltam a szemöldökömön, rájöttem hogy ez annyira nem is jó. Alig merem hozzáérinteni a szemöldökömhöz, nagyon gyorsan át lehet vele esni a ló túlsó oldalára. Mivel ennyire krémes, nagyon könnyen maszatolódik is, fixálni muszáj, különben napközben "szétfolyik" (hasonlóan viselkedik mint a rossz minőségű krémes rúzsok, amik elmászkálnak a szájkontúron kívülre). Gyorsan is fogy mivel állandóan hegyezni kell, ha már kicsit tompa a hegye akkor nem lehet szépen dolgozni vele. Ezen kívül egy furcsa réteg kerül a szemöldökömre, nem tudom megmagyarázni milyen, de napfényben 5 méterről ki lehet szúrni, annyira műnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

tonic

2017. március 22.

01-es árnyalatot vettem, jó a minősége, a színe is megfelelő, tartósságát még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

bacsotina9

2016. december 5.

Szeptemberben vettem, azóta ezt használom. Viszonylag gyorsan fogy, mindig hegyezni kell, különben teljesen elmaszatolódik. Ha megérintem a szemöldököm, azonnal elkenődik, néha ki nem állhatom. Szép a színe, de nagyon mű hatást ad, nem lehet rendesen megrajzolni. Szerintem 3csillagot megér, semmi többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Tesa

2016. július 14.

Annak idején a kedvenc szemöldökceruzám volt, több darabbal is elhasználtam, bár most már szívesebben használok port, ehhez mindig visszatérnék. Tökéletes színei vannak, nekem a 01 nagyon passzolt, teljesen olyan volt, mint a hajam. Tartós is volt, persze azért igyekeztem figyelni arra, hogy nehogy megdörgöljem a szemöldököm vagy valami. Közepesen krémes, kényelmes vele dolgozni, és nem kopik túl gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0