Aura

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 12.

Kiszerelés:   6,5 g

Mattító hatású ásványi porpúder. Hosszan tartó matt bőrfelületet biztosít. Könnyű textúrájú, melynek finomra őrölt részecskéi simává és selymessé teszik a bőrt. Kíméletes, de hatékony a bőrhibákkal szemben, kontrollálja a bőr kifényesedését.

mesikevagyok

2016. július 18.

Több termékét kipróbáltam most, hogy már itthon is kapható és komolyan mondom nagyon jó kis márka. Viszonylag olcsó és meglepően jó minőségű.
A képen sötétnek néz ki ez a fixáló porpúder, de amúgy pont jó világos a light változata. Szép egyenletesen és hosszú ideig mattít. Ami le van írva róla az mind igaz szerintem, legalábbis én ezt tapasztaltam. 1100 forintért szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Missglamorazzi

2016. július 11.

Vajdasági vagyok, ott szinte mindegyik drogériában kapható a márka, de eddig nem igazán figyeltem rá. Múltkor viszont feltűnt, milyen szép kis sminkek lelhetőek a polcain, és kipróbáltam néhányat. A púder jól mattít, megteszi, amit vártam tőle! Eddig a folyékony highlighter a kedvencem tőlük Sunlight árnyalatban. Az ecseteiket is kipróbáltam, nagyon jó minőségűek és elfogadható az áruk, tehát csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.