Aura

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1950 Ft

Innovatív összetevőinek köszönhetően mérsékli a bőrhibák láthatóságát, egységesebb, egyenletesebb és szebb lesz tőle a bőrkép. Víz alalpú formulája intenzíven hidratálja a bőrt, ezáltal puhává és simánvá teszi. Használatával tökéletesen felkészítheti a bőrt az alapozáshoz. Önmagában is használható készítmény, mely természetessé, frissé varázsolja a bőrünk megjelenését egész nap.

Tesa

2016. december 24.

Nem rossz, de nem is vágódtam annyira hanyatt. Gondoltam a Nivea After Shave-en kívül kipróbálok egy szakszerű primer-t is. Az alapozás tartós, természetes, gyönyörű hatása van, enyhén hidratál is, pont amit tudnia kell, de nagyjából ugyanezt a Nivea is tudja, és jóval többet is kapunk valahol kb. ezen az áron. Boldogan fogom elhasználni, de szerintem nem éri meg annyira. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Rouge

2016. augusztus 1.

Szerintem jó.Ennyi.Próbáltam már nála sokkal rosszabbakat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Szerintem jó.Ennyi.Próbáltam már nála sokkal rosszabbakat is.

Dincsi0315

2016. július 29.

Nemrég fogyott el a paese primerem, úgy gondoltam keresek valami újat, olcsóbbat. Az ára miatt rendeltem meg, illetve tetszett a kis tubusos kiszerelés, plusz nem találtam róla itt véleményt, gondoltam kipróbálom majd én, a drogériákban kapható primerekkel úgyis mindig van valami bajom.
Amikor kibontja az ember a kis tubust, azzal találkozik, hogy hihetetlen jó illata van a benne található fehér, krémes állagú, jól eldolgozható krémnek. Reméltem, hogy ez jó jel, el is kezdtem felvinni az arcomra, ám itt kezdtem el csalódni a termékben. Ígéretei szerint mérsékli a bőrhibák láthatóságát és egyenletesebbé teszi a bőrképet. Nos, én ezzel a tulajdonságával nem értek egyet, semmilyen különösebb változást nem láttam a bőrömön, pedig sem vörös pattanások, sem hatalmas fekete mitesszerek nem éktelenkednek az arcomon, egyszerűen azt vártam, hogy a kicsit tágabb pórusaimmal és az apróbb bőrhibáimmal majd kezd valamit a termék és valóban valamivel egyenletesebbé teszi a bőrömet. Ez nem történt meg. A következő ígéret, hogy a víz alapú formula miatt hidratálni fogja a bőrt és simává, puhává teszi. Ezzel részben egyet is értek, mivel kb. olyan a termék, mintha egy jobb arckrémet kennék fel, valóban hidratál. A simább és puhább bőr esetében viszont szintén várakozáson alul teljesített. Nyilván nem lehet egy szilikonos primerhez hasonlítani, szóval nem ugyan azt az eredményt vártam, mint a paese-nél, de valamivel azért mégiscsak jobbat. Írja még itt, hogy önmagában is használható, hát akinek szép a bőre, annak valóban, de egyébként egy nem teljesen egyenletes bőrrel voltaképp semmit nem csinál. Azt viszont elmondhatom, hogy egész jó barátságban volt az alapozómmal, szépen fel lehetett rá kenni és eloszlatni rajta, nem is igazán fénylett át órák elteltével sem, a szokásosnál nem lett tőle zsírosabb a bőröm (alapjáraton elég zsíros bőrű vagyok), viszont azt vettem észre, hogy ha megsimítom az arcom, akkor bizony alapozós lesz a kezem, ami furcsa, miután nem vastagon kenem az alapozómat. Én ezt a primernek tudtam be.
Összességében a jó hidratálóképességére, az állagára és az illatára adom a három pontot, és valamivel puhább is lett tőle a bőröm, de az apró hibák kiegyenlítetlenek maradtak és azért nem mondanám egy "csodaszernek" az alapozóval való együttműködése alapján sem.
Azért még próbálgatom majd egy kicsit, és jelzem, ha esetleg jobb vélemény alakulna ki róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.