Aura

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 25.

Innovatív, könnyú formulája biztosítja a szemfesték színének hosszan tartó intenzitását egész nap. E-vitamint és tengeri fenyő kivonatot tartalmaz, mely védi az érzékeny bőrt a káros szabad gyökök ellen. Alkalmazása után a bőr simává és puhává váli. Előkészíti a szemhéjat a további festésre.

Oila

2018. május 24.

Előrebocsátom, hogy kell még updatelnem, mert még csak most próbáltam ki, ezért nem tudom, fél nap múlva hogy fog kinézni a sminkem vele. Ami már most biztos: tetszik benne az applikátoros kiszerelésen túl az is, hogy nincs olyan erős egységesítő hatása, mint egy korrektornak, amit eddig szemhéjbázisnak használtam, illetve sokkal vékonyabb a textúrája, ami reményt ad arra, hogy az olajos, szinte teljesen fedett szemhéjam is jobban be tudja szívni, ne folyjon szét rajta. Az összetevőlistán meglepődtem, szerintem ennél sokkal egyszerűbb összetételű termék is megfelelhet, olyanban azért nem nagyon hiszek, hogy millió hatóanyag kell egy szemhéjprimerbe, hogy mattítson is, tartós is legyen, meg még ránctalanítson.... nekem elég, ha mattít, tartós, intenzívebben mutatnak rajta a színek és nem szárít. Annyit még, hogy én ezt tettem fel elsőnek még alapozás és korrektorozás előtt, és amikor a szem alatti korrektort porpúderrel fixáltam, akkor a szemhéjalap is kapott egy simításnyi púdert, erre jött csak a festék. Eddig 5 csillag, estére már az is kiderül, tartós-e a smink vele.

Update: 6-7 óra után a szemsminkem szinte teljesen ugyanolyan volt, mint amikor feltettem, ez az én szemhéjamon kiváló teljesítmény. Biztosan vannak ennél jobb primerek is, ahogy előttem írták azok, akik más termékkel jobban meg vannak elégedve, de egy próbát szerintme mindenképpen megér ez is. Ami talán fontos azért, hogy a szemhéj megfeelően legyen előkészítve: nem kell a primer fölé illetve alá alapozó, viszont egy vékony réteg púderrel mindenképp érdemes fixálni szerintem, hioszen folyékony textúráról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Tesa

2018. február 23.

Könnyen olajosodó szemhéjam van, nem tartom ezt a világ legjobb választásának erre a célra. Hacsak nincs olyan meleg, meg nem 24 órát akarok/kell sminkben lennem, akkor azért elég jól elvégzi a dolgát, még ha látszik is, hogy átzsírosodott a szemhéjam, még akkor sem ül bele a festék a ráncokba, max megkopik. Biztos, hogy többször nem fogom újravenni, de egyenlőre megteszi ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

mandora

2017. június 10.

Nekem sajnos visszaidézte azokat az időket, amikor még nem fedeztem fel a szemhéj alapozókat. Egy-két óra múlva elmászik a púder, a szemceruza vagy a tus is. Egy szép csíkban összegyűlik az egész. Olajos szemhéjam van, de más termékkel nagyon szépen kordában lehet tartani. Így jobb társaival összehasonlítva a két pont reális (és ebben már benne van a plussz pont a praktikus kiszerelésért).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

umpalumpa

2017. június 7.

A rózsaszín panda oldaláról szereztem. Csak az Aura mattító porára volt szükségem, de nem értem el a minimális rendelési összeget, így még hozzátettem ezt is.
Egész jónak találom. A világ egyik legvacakabb festékét helyén tartotta fél napon át át 30 fokban. Más, jobb festékkel is szépen műxik. Erősíti kicsit a szín intenzitását, nem ragad tőle a szemhéjam és könnyű rajta satírozni. Nem kendőzi a szemhéjat, nem ad színt, de ez nem baj. Egyszerű feltenni az applikátorral, ujjal elkenegetni, hamar szárad. Szóval tetszik, mindennapi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

natulcien

2017. május 25.

Teljesen jó kis szemhéj bázis. Nekem tökéletesen bevált a feladatára. Tart egész nap, együttműködik többféle minőségű, és állagú szemfestékkel is. Porral, korrektorral több rétegben, Coloupopos "pudingos", és MAC-es paint potos termékkel is. Nagyon szép természetes, natúr színe van. Felvéve olyan, mintha semmi nem lenne a szemhájamon emiatt. Az applikátora jól működik. Kézzel oszlatom el a szememen, aztán kis várakozás után jöhet is rá a szemfesték. Nagyon könnyed az állaga, mintha semmi nem lenne a szememen, tényleg. Sokáig elég, télen, nyáron megállja a helyét és az ára is jó. Makeup Plázán rendeltem, és szerintem nagyon megérte. Mindennapos használatban van, így ó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Ariel001

2017. május 6.

Sajnos nekem nem vált be. Normál szemen simán működhet, de sajnos az én olajos, fedett szememre kevés. Egy ideig tartott, de a 12 órás munkanapom végére már csomókban állt a belső szemzugom felé a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

macskaszem08

2017. január 26.

Nekem tökéletesen bevált - szó szerint egész nap kitart a sminkem vele. Az applikátoros kiszerelés jobban bevált, mint a tégelyes, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

kozmakatka

2016. szeptember 15.

Nagyon jól kenhető, nem kerül egy vagyonba, és helyén tartja a kevésbé jó minőségű szemfestéket is. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Calcium Gluconate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.