Aura

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2017. június 27.

Lelőhely:   drogériák, online

Könnyű textúrájú folyékony púder, mely egységesíti az arcbőrt. A Hydrafound Care komplexnek köszönhetően 12 órás hidratálást nyújt.

Oila

2018. május 15.

A színválaszték és a könnyezésre való azonnali elfolyása miatt nem lettünk jó barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Corra

2017. október 3.

Én kedvelem és szívesen használom ezt a terméket. Az igaz, hogy a fedése nem kifejezetten erős, én max. közepesnek mondanám, ami azt jelenti, hogy a nagyobb bőrhibákra kell korrektor mellette, de a bőrt szépen egységesíti, szép alapot ad a sminknek. A színei meleg árnyalatúak, és bár a legvilágosabb (200 - Vanillia Cream van nekem) is egy picit sötétnek tűnik elsőre, egészen szépen igazodik a bőrhöz napközben, meleg tónusával fiatalosabb, kipihentebb megjelenést biztosít szerintem. Az illata engem életem első alapozójára emlékeztet (Soliteint), de a minősége azért ég és föld ahhoz képest:)

A felviteléhez egy apró trükköt ajánlanék, egyébként más alapozókhoz is hasznos lehet: sima vagy szilikonos primerrel keverve vigyük fel. Könnyebb eldolgozni, különösen a szilikonos primerrel keverve, de mégsem hígul fel úgy, mintha hidratálóba kevernénk, és bónusz, hogy a primer áldásos tulajdonságai is (ha vannak) tudnak érvényesülni.

UPdate: tegnap sajnos én is megtapasztaltam, hogy a lecsorduló könnyek azonnal feloldják az alapozót és fehér "járatokat" képeznek a bőrön. Voltam olyan szerencsés, hogy volt nálam tükör és ujjal gyorsan el tudtam dolgozni az egyenetlenséget, így teljesen láthatatlanná vált. Ez jó hír a rosszban. De a probléma valós, ezért aki gyakran könnyezik pl. allergia miatt, annak tönkre is mehet a sminkje talán. Nyári izzadásnál is fogom majd tesztelni, valószínűleg akkor sem tartós, ami kár lenne, hiszen maga a formula tényleg könnyű és nyárra való lehetne. Egy csillagot elveszek:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

balankaa01

2017. szeptember 13.

Valóban egységesíti az arcbőrt, de szerintem ez inkább BB krémre húz mint alapozóra... Tehát fedése az nincs. Na, nem ez a legnagyobb bajom, hanem az, hogy fogja magát, és feloldódik, ha vízzel érintkezik. Lányok, ezt viselve fogat mosni már nem lehet, az izzadást meg a sírást felejtsétek el. 😔 Ennek ellenére valahogy mégis rettenetesen gyorsan szárad, úgyhogy az lenne az ésszerű, hogy nedves blenderrel dolgozzam el, de nem, ez attól cselesebb. 😂 Mindegy, én próbálkozom.
Pozitív, hogy nem fényesedik át púder nélkül sem.
A színválaszték elég sivár. A legvilágosabb árnyalat, a 201 Shell erősen narancssárga, ami az én sárgás tónusú bőrömnek nagyon is megfelel, pláne nyáron, de azért mégis...
Amúgy az enyém SPF 20-as.

Nagyon szeretem az Aurát, de ebben az alapozóban csalódtam... Elhasználom, de véletlenül sem veszem újra. A Take Care of Me ettől drágább, de megér minden pénzt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Pozitív, hogy nem fényesedik át púder nélkül sem.
Amúgy az enyém SPF 20-as.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Diglycerin, Lactic Acid, Trehalose, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.