Auraté

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bolvarin, Módosítva: 2013. december 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az Auraté kéz- és körömbazsam értékes, egymással összehangolt összetevőivel védi és ápolja a száraz és igénybe vett kezeket és körmöket. A balzsam gyorsan beszívódik és nem zsíros. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szinezőanyagokat nem tartalmaz.

Kiszerelés: 125 ml

BeautyGirl

2013. december 23.

Szerintem jó kis kézkrém. Olcsó, gyorsan beszívódik, jól hidratál és az illata is jó. Én SOS vettem meg, mert abban az időben elég száraz volt a kezem és nem tudtam, hogy milyen kézkrémet vegyek. Ráadásul akciós volt! :) Mindenkinek ajánlom, aki nem akar egy vagyont költeni csak kézkrémre. Meg másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Bolvarin

2013. november 16.

Penny Market-ben vásároltam nagyon jó áron. Szeretem az aloe verát tartalmazó krémeket, ezért is vettem. Nagyon szuper termék, az összetevői is elég barátiak, de sajnos parabéneket tartalmaz. Nagyon jól hidratál, rendkívül gyorsan beszívódik, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.