aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Samponok

Az ausztrál komló kivonatot tartalmazó, könnyed formula volument és teltséget kölcsönöz a hajadnak, a hajtövektől a hajvégekig. 300 ml.

Ár: 1300ft , Eladó: downtoearth
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető Budapesten a 11. kerületben vagy a Kálvin tér közelében

Yolandaa

2020. február 20.

Elég sok Aussie terméket kipróbáltam az utóbbi időben, de a hajolaján és a balzsamjain kívül nem igazán győzött meg egyik samponja sem. Ezzel a samponnal pedig különösen az a bajom, hogy miután lemosom olyan száraz, érdes érzést hagy, hogy kilónyi balzsammal tudom csak helyrehozni, ezen kívűl szerintem egyáltalán nem volumen növelő. Elhasználgatom, de nem szívesen nyúlok ehhez, biztosan nem veszem újra. Ja és ez szubjektív, de szerintem hányás szaga van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

zsuzskacsibe

2020. január 20.

Kedvenc samponom jelenleg. Ad némi tartást a és volument, de nekem az jött be a legjobban, hogy csak 4 naponta kell hajat mosnom, pedig elég gyorsan zsírosodik. Nem lettem korpás tőle, nem viszket a fejem és még gyönyörű fénye is van a hajamnak tőle. Az illata is remek, de nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Judy777

2019. november 20.

Drága, de cserébe nem sokat ér. Érzékeny fejbőrre végképp nem jó, de akinek túl zsíros a haja, esetleg jó lehet. Az illata viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

ellie19

2019. november 15.

Többet vártam ettől a sampontól. Alapvetően vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamnak adott egy kis volument hajmosás után, de másnap szinte már vállalhatatlanul zsíros lett, és viszketett is a fejbőröm tőle :( Kár érte, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Katita

2019. szeptember 6.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra szuper! 2 naponta használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra szuper! 2 naponta használom

Lilian09

2019. szeptember 5.

Alapvetően az aussie shine sampon használom, amit nagyon szeretek, de kíváncsiságból kipróbáltam ezt. Hát nagy kár volt... Nagyon kiszárította a fejbőrömet, napokig, hetekig viszketett, a volument és a teltséget, amit a leírás ígér pedig egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

saniko0093

2019. szeptember 5.

Évek óta használom, eddig nekem ez vált be a legjobban a vékony szálú, egyenes, lapos hajamra. Nekem a cél a "sprődebbé tevés", mert egyszerűen túl selymes, pedig nem használok minden hajmosásnál balzsamot, csak időnként (2-3 hetente).
Nem állítom, hogy ez lenne a nagy Ő, szeretnék áttérni egy természetesebb samponra, amivel hasonlóképpen 3 napos hajmosási ciklust tudok tartani (vagy hosszabbat), de eddig még nem találtam meg a megfelelő alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

kgk

2019. május 5.

Tudom, hogy minden haj, szervezet, izles mas, de nekem ez az a sampon, amit evek ota hasznalok. Probalkoztam kozben masokkal, de mindig visszaterek,mert a vekonyszalu rengeteg szogegyenes hajamnak ez az, ami valami kis tartast ad. Nem csodaszer ez sem, de en imadom a balzsammal egyutt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Boss

2019. április 21.

Nekem nagyon bevalt ez a sampon. Már kB. másfél hónapja ezt használom a hozzá való balzsammal. Eddig 2 naponta mostam a hajamat így hogy ezt a terméket használom kitolhattam 4 napra. Önmagában a sampon nagyon szárítana a hajamat de balzsammal nagyon puha lesz könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

jggrnt1337

2018. december 9.

Abszolút kedvencem ez a sampon.
Baromi sok, sűrű hajam van, elég könnyen lapul a súlyából kifolyólag, amit eddig csak ez a sampon tudott valamennyire megemelni. Keveset kell használni belőle (kb cseresznye méretűt nyomni a tenyérbe, aztán go), szuperül felhabzik. Kb. 2 percig rajta hagyom és alaposan le kell öblíteni (tényleg alaposan). Az illatával eleinte nem voltam kibékülve, de mindenki más a környezetemben, akivel megszagoltattam azt mondta, hogy jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Abszolút kedvencem ez a sampon.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology