aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Samponok

Az ausztrál komló kivonatot tartalmazó, könnyed formula volument és teltséget kölcsönöz a hajadnak, a hajtövektől a hajvégekig. 300 ml.

Ár: 1300ft , Eladó: downtoearth
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető Budapesten a 11. kerületben vagy a Kálvin tér közelében
Katita

2019. szeptember 6.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra szuper! 2 naponta használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra szuper! 2 naponta használom

Lilian09

2019. szeptember 5.

Alapvetően az aussie shine sampon használom, amit nagyon szeretek, de kíváncsiságból kipróbáltam ezt. Hát nagy kár volt... Nagyon kiszárította a fejbőrömet, napokig, hetekig viszketett, a volument és a teltséget, amit a leírás ígér pedig egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

saniko0093

2019. szeptember 5.

Évek óta használom, eddig nekem ez vált be a legjobban a vékony szálú, egyenes, lapos hajamra. Nekem a cél a "sprődebbé tevés", mert egyszerűen túl selymes, pedig nem használok minden hajmosásnál balzsamot, csak időnként (2-3 hetente).
Nem állítom, hogy ez lenne a nagy Ő, szeretnék áttérni egy természetesebb samponra, amivel hasonlóképpen 3 napos hajmosási ciklust tudok tartani (vagy hosszabbat), de eddig még nem találtam meg a megfelelő alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

kgk

2019. május 5.

Tudom, hogy minden haj, szervezet, izles mas, de nekem ez az a sampon, amit evek ota hasznalok. Probalkoztam kozben masokkal, de mindig visszaterek,mert a vekonyszalu rengeteg szogegyenes hajamnak ez az, ami valami kis tartast ad. Nem csodaszer ez sem, de en imadom a balzsammal egyutt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Boss

2019. április 21.

Nekem nagyon bevalt ez a sampon. Már kB. másfél hónapja ezt használom a hozzá való balzsammal. Eddig 2 naponta mostam a hajamat így hogy ezt a terméket használom kitolhattam 4 napra. Önmagában a sampon nagyon szárítana a hajamat de balzsammal nagyon puha lesz könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

jggrnt1337

2018. december 9.

Abszolút kedvencem ez a sampon.
Baromi sok, sűrű hajam van, elég könnyen lapul a súlyából kifolyólag, amit eddig csak ez a sampon tudott valamennyire megemelni. Keveset kell használni belőle (kb cseresznye méretűt nyomni a tenyérbe, aztán go), szuperül felhabzik. Kb. 2 percig rajta hagyom és alaposan le kell öblíteni (tényleg alaposan). Az illatával eleinte nem voltam kibékülve, de mindenki más a környezetemben, akivel megszagoltattam azt mondta, hogy jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Abszolút kedvencem ez a sampon.

Csika21

2018. november 26.

Sokan ìrtàk, hogy borzasztò ès senki meg ne vegye, zsìros lesz tőle a haj, szàrìt, stb.. nyilvàn ahàny haj, annyi tìpus, ahàny ember, annyi felhasznàlàsi szokàs. Ìgy pl. kìvàncsi lennèk, hogy akiknek durvàn szàrìtja, ők hasznàljàk e a balzsamjàt is, ugyanis az èn rakoncàtlansàgra, kiszàradàsra hajlamos hajamat a balzsam nagyon szèp puhàvà varàzsolja, kezelhetővè teszi, imàdom. Ha ezek utàn mèg a màrka olajàt is felteszem, tènyleg isteni a vègeredmèny! A zsìrosodàshoz pedig annyit, hogy nem kell belőle sokat hasznàlni, ès tènyleg alaposan ki kell mosni; èn is jàrtam màr ùgy, hogy nem öblìtettem àt alaposan a hajam ès màr aznap totàl zsìros èrzete volt, de ha tènyleg rendesen kimosom akkor 3-4 napig kihùzom a következő hajmosàsig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

cat123

2018. november 22.

Meg vagyok vele elégedve, jó az illata, puha és erősebb a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Meg vagyok vele elégedve, jó az illata, puha és erősebb a hajam

KGT

2018. október 23.

Megvásároltam,mert meggyőzött a marketing,de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket sajnos.Hamar zsírosodik a hajam és a hajtövem is lelapul,nem vásárolnám meg újra. Az illata nekem túl erős,rágógumira emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 22.

HATALMAS Csalódás!! Az első alkalommal imádtam, de most utálom'Az első nap nagyon száraz, a többin nagyon zsíros...Korpás is lettem tőle...Fujj...Soha többet... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology