Best of Beauty 2019

aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Hajápolás

Hajegyenesítő balzsam.

Debreczeni

2019. február 4.

Egész jó, puha lett tőle a hajam és ki tudom fésülni más segítség nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Egész jó, puha lett tőle a hajam és ki tudom fésülni más segítség nélkül is.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Nekem bevalt nem zsirosit es a hullamos hajamat egesz rendezete teszi es puhava

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nekem bevalt nem zsirosit es a hullamos hajamat egesz rendezete teszi es puhava

szivi81

2016. január 10.

Nyáron a kánikula alatt vettem, mert a se nem hullámos se nem göndör hajam kivolt a sok mosástól, szőkítéstől, meg hőkezeléstől (mindig száritom, egyenesítem/göndörítem különben sehogy nem áll), és reméltem hogy ezzel kicsit egyesebb lesz én nem kell annyit birizgálni. Az illata (semmihez nem tudom hasonlítani, erőteljes és passzol a balzsam türkiz szinéhez) engem nem zavart, szeretem az erőteljes illatokat. Az, hogy a a hatása nulla volt, sokkal jobban piszkálta a csőröm, arra gondoltam elpasszolom valakinek, de senkivel nem akartam kiszúrni. Sokáig állt a polcon, most újra elővettem hátha, és mert csakazértis elhasználom, de kb annyit csinál, mint a 300 ft-os golf balzsam. Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

sallybowles

2015. július 16.

Én nagyon göndör hajra használom, azért, hogy szép loknijaim legyenek, és ne ilyen szálló, vattára emlékeztető, szálanként különálló izé legyen a fejemen. Erre tökéletes. Szulfátmentes sampon, utána ez a csodabalzsam, és három napig olyan a hajam, mintha most göndörítette volna be egy fodrász. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Frillies

2014. július 29.

A samponhoz már leírtam mindent, egyenesíteni nem fog semmit, de minden másban szuper balzsam az Én szögegyenes, vékonyszálú, nulla mennyiségű hajamnak!
Én 5 csillagot tudok adni a sampon és balzsam együttes használatára. Nagyon finom az illata, puha, sima, szép, nem szálló, nem száraz hajzat az eredmény!
Aki viszont amiatt venné, mint az előttem hozzászóló szegény lil, valóban csalódni fog, mert egy kicsi pára és már tekeredik is az a haj.
Én szerencsésen mellényúltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Én szerencsésen mellényúltam!

lil

2012. december 17.

Nagy csalódás volt ez is. A sampon szárító hatása után elég sokat kell a hajamra rakni, de sokat így sem használt. A hajam száll meg gondorodik, még egy sima olcsó sampon&balzsam is tobbet használ. Ez meg azért elég drága - nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice