Best of Beauty 2019

aussie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Hajápolás

Hajbalzsam ausztrál kengurumancsvirág kivonattal mindennapos használatra. Használata után a haj nem nehezül el, fényes és rugalmas lesz.

Kiszerelés: 250ml

anndee

2018. február 7.

Elég régen érkeztek hozzá vélemények, talán kivonták már? Tesómtól kaptam, ő Ausztriában vette, lehet azért volt még. Igazából eddig engem az Aussie termékek nem vettek le a lábamról, mindnek nagyon jó illata van, ennek egy kicsit kevésbé tolakodó, mint az eddig használt termékeimé. Hatását tekintve semmi kiemelkedőt nem tudnék mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

trisztan

2015. április 1.

Gondolom végleg kivonják a forgalomból, mert én 349 ft-os kiárusítási áron vettem. Korábban egy másik fajtát használtam a termékcsaládból, az szuperül teljesített. Ez sem rossz, de ha az eredeti árát nézem.... ahhoz képest lehetne jobb is. Elég sokat használtam belőle egyszerre, így is tépte kicsit a hajam a bontófésű, és száradás után sem selymes annyira a hajam ahogy elvárható lenne. Az illata kellemes, bár nem annyira intenzív mint azt vártam. Három csillag lenne, de az ár miatt, amiért sikerült megvennem végül négyet kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

lviki

2015. február 21.

DMben akadtam rá akciósan még decemberben... azóta használom...vártam a csodák csodáját...hát semmi :/ nagy csalódás. árkategóriájához képes nagyon alul teljesít. sokkal nehezebben kifésülhető a hajam. az illatával se vagyok elégedett. legalább a csomagolása tetszik. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

kim88

2015. január 20.

Hat nekem csalodas,kicsit tobbre szamitottam. Olyan semmi extra.. Jo az illata,de ennyi. Akciosan vettem szerencsere.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

B.Enci

2014. október 12.

A DM-ben sikerült akciósan rátalalni , azóta a kedvenc hajápoló termékem . Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle , az illata is nagyon tetszik. Nálam ez 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

PaperMama

2014. július 19.

mivel 2-3 naponta hajat mosok, olyan sampont+balzsamot kerestem ami nem bántja a hajam a gyakori mosás ellenére...ennek a samponját mindennapos használatra ajánlják, akciós is volt, gondoltam teszek velük egy próbát...ugyan elhasználtam egy flakonnal mindkettőből, nem estem hanyatt tőlük...a samponja eléggé szárítja a hajat, olyan "nyikorgósan" tiszta lesz tőle..ami nem lenne akkora baj, ha a balzsam ellensúlyozná ezt a hatást de sajna nem teszi meg...mivel rendszeresen beszárítom, vasalom a hajam ezért nem tett neki túl jót ennek a duónak a használata. biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

dori.peres

2014. június 14.

Ma vettem ezt a hajbalzsamot. Akciós volt a Dm-ben és még kuponom is volt rá így 1000 Ft alatt megúsztam. De az itt olvasottak alapján megijedtem, eddig 2 Aussie balzsamot próbáltam, a colour-t és a long-ot, akkor nem voltam velük elégedett, utólag azonban igen. Nagyon száraz töredezett agyonvasalt szőke hajam van, de akkoriban mintha egészségesebb és hosszabb lett volna...Nem tudom, pár héten belül leírom tapasztalataimat. Remélem nálam többet fog segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

angeltear

2014. március 28.

Hát nem tudom, úgy érzem ez menti meg minden egyes hajmosáskor a hajam mert a sampon társa teljesen kiszárítja a hajam. Nem mondom, ez is elég rossz, nálam sem könnyíti meg a kifésülést. Ez után a balzsam után szoktam még az Avon argánolajos hajápolóját használni, ezzel egy egész tűrhető végeredményt tudok elérni a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Roni

2013. szeptember 16.

nekem ez a balzsam egyszerűen nem jött be. ennyi pénzért sokkal többet vártam, de ahelyett hogy könnyebben tudnám kifésülni a hajam, inkább csak még nagyobb csomók vannak benne. sajnálom, mert olyan jól hangzott az elején a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology