aussie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Hajápolás

Kíméletesen tisztító sampon mindennapos használatra. A hajat fényessé, ragyogóan tisztává teszi elnehezítés nélkül.

Csipetke

2018. augusztus 13.

Nekem ez az első samponom a márkától. A hajolaját már használom egy jó ideje de most úgy éreztem, hogy nekem ez a sampon kell. Nagyon finom az illata. Meglepő módon más samponhoz képest amiket eddig használtam lényegesen kevesebb kell belőle a hosszú és sok hajamhoz. Kellően habzik és tisztít. Nem hagy maga után semmilyen nyomot és a balzsamomból is kevesebb kellett. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve és tuti, hogy kifogok más samponját és balzsamját is próbálni ha ez elfogyott. Az ára nekem egy kicsit borsos, de ez nem változtat a véleményemen, így is megfogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

zsalexa

2018. augusztus 11.

Az én samponom! Zsírosodásra hajlamos hajra is jó választás volt, nagyon jól tisztít, és mennyei az illata. Megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

fethadri

2018. július 30.

Jó illata és nagyon jól tisztítja a fejbőrt. Érdemes együtt használni a repair miracle balzsammal, mert extra fénylő lesz tőle a haj. Legalábbis az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. július 6.

Nagyon tetszik a csomagolása, és az illatát imádom, viszont semmi különleges hatást nem tapasztaltam, sem pozitívat, sem negatívat. Nem valószínű hogy újraveszem, hiába tetszett meg nagyon az illata. Remélem sikerül egy kicsit kiemelkedőbb terméket csinálniuk ugyan ezzel az illattal, azt biztosan kipróbálom majd :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 6.

tundicsabai

2017. szeptember 20.

Nekem eléggé kiszárította és sprőddé tette a hajvégeim. Jól tisztít, de én inkább zsírosabb hajra ajánlanám. Az én festett, szőkített hajamnak sajnos nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

cyberworms

2015. június 24.

Pasi vagyok középhosszú zsírosodó hajjal. Minden reggel megmosom a hajam. Nekem nagyon bevált, illata nagyon kellemes sokszor a nap végére is könnyű friss a hajam hatása. Sajnos nem kapható már a DM-ben a Mega és most Toni&Guy sampont használok, eléggé érezhető a különbség, mosás után is sokkal nehezebb hatású a hajam. Nekem hiányzik így internetről fogom rendelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

Makk Zsuzsó

2015. február 26.

Még csak kétszer használtam, jónak tűnik. Tényleg jól tisztít, tényleg nem nehezíti el a hajam, és nem is szárít (nagyon). Csak hát az ára! Még 25%-os Dm-kuponnal is húzós. Ezért 4-es.

Update: Annyi vacak, úgynevezett szépincis sampon után tértem vissza ehhez. Valóságos felüdülés. Érdekes, nekem pont ettől a sampontól lett könnyen fésülhető, csillogó, puha, rugalmas hajam. Csak sajnos már rég nem láttam a DM-ben.
Amiatt, hogy már egy használat után ilyen szépen rendbe tette a hajam, ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Amiatt, hogy már egy használat után ilyen szépen rendbe tette a hajam, ötös!

yokkoa

2015. február 10.

UpD: Fújjj! De elegem lett. Egy csillag, EGYETLEN EGY!!! Rájöttem, hogy a jó illat édeskevés egy samponnál, nem elég egy fél csillagra sem, de hát nullát sajnos nem lehet adni! Az a rakosgatós, jó lesz ez még valamire, jó lesz ez majd később típus vagyok. de ezt most fogtam és majdnem kihajítottam a kukába! Most a takarítószerek közt kuksol, jó lesz a padlót feltörölni. Elfogyott a kedvenc samponom, nem volt otthon másik, ez után nyúltam. Annyira megbántam, hogy el sem tudom mondani )))-'; Miután ezzel megmostam olyan szinten összegubancolta a vállig érő pár szál hajamat, hogy negyed órán át karistoltam a Tangle Teezer-ömmel, ami most iszonyatosan tépett; ilyen még sosem fordult elő korábban!!! Mindeközben gubancolódásgátló zselével is bekentem. Ráadásként kb. egy marék hajam bánta. Hát csoda, hogy a sírás kerülgetett???

Biztos, hogy nem venném újra, pénzkidobás. Még szerencse, hogy féláron jutottam hozzá, de így sem érte meg sajnos. Egy sima sampon, egyáltalán nem dúsít, semmi extrát nem tud, VISZONT ANNYIRA ÖSSZEGUBANCOLJA A VÉKONY SZÁLÚ HAJAMAT, hogy egy rémálom kifésülni, tépi a hagyományos hajkefe. Semmiképp nem használnám mindennap, mert két hét után nem maradna haj a fejemen. Pedig elvileg mindennapos használatra van...
Plusz egy csillag, mert az illata nagyon finom, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

Plusz egy csillag, mert az illata nagyon finom, különleges.

fridaylover

2014. szeptember 17.

Egészen addig nem tűnt fel, hogy mennyire jó ez a sampon, amíg vissza nem váltottam a sima drogériás samponomra (Elséve). Hirtelen kezelhetetlen lett a hajam, és már azon gondolkoztam, hogy levágatom...aztán visszaváltottam erre az Aussie-ra és csodák csodája, a hajam ismét csillogott, könnyen fésülhető lett, és a hajvasalással is megvoltam pár perc alatt.
4est kap, mert azért nem csodaszer és drága is, de egyszer megéri kipróbálni, főleg zsírosodásra hajlamos hajra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

gini88

2014. augusztus 31.

Soha nem vettem volna meg, ha nem kacsintgat rám a dm polcáról 899 Ft-ért. Gondoltam ha ilyen "olcsó", akkor egye fene, kipróbálom. Hát nem ájultam el tőle, tényleg nyikorgóssá teszi a hajat, amit egyáltalán nem vártam volna el ettől a sampontól. Az illata valóban jó, gliss kur balzsamsprayvel befújva egész normális lesz a hajam használat után. Az lehet, hogy jól tisztít, de szét is szárítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology