Australian Gold

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

30x Relentessly Dark bronzosítóval, mely a DHA és makadámiadió tökéletes keveréke, és fokozatosan építi fel a várt legbarnább bőrszínt. A benne található fekete szarvasgomba és fehér tea kivonat elegye segít megtisztítani és megújítani a bőrt. A magas szilikontartalom puha érzetet ad a bőrnek, míg az omega 3 és további hat esszenciális zsírsav elősegíti a bőr védelmét. Bourbon Berry illattal.

LucaDominika99

2019. június 26.

Ez a legelső szolikrém amit használok, a hölgy ajánlotta a szoliban és szuper választás volt. Az állaga tökéletes, nem zsíros, az illata mennyei, tubusban kicsit tolakodó lehet elsőre, de bőrre felkenve nagyon finom. végzi a dolgát, nem foltos egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

sziszcsy

2018. március 21.

A szoliban az elado holgy ajanlotta, es nagyon beletrafalt! Elsore ketelkedtem kicsit, az illata sem volt olyan meggyozo, de borre felkenve egyszeruen isteni! Mintha egy afonya felhoben lennek, nem erezheto utana a kellemetlen szoliszag sem :) Nagyon szep, egyenletes barnulast kolcsonoz, ahogy az AG termekektol alapbol megszokhattunk. Sajnos rettento draga, de sokaig eleg, es tenyleg lathatoan szebb az eredmeny, mint krem nelkul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

thenanosnail

2018. január 6.

Vakon rendeltem, és nem okozott csalódást. Eddig a Daringly Blacket használtam, így vele tudom összehasonlítani: a valamivel több bronzosító miatt picit jobban barnít, és mintha a színem is tovább megmaradna (ebben azért nem vagyok biztos, még csak egyszer használtam). Könnyű felvinni, szépen egyenletesen barnulok. Hidratáló hatása hasonlóan jó, illata friss gyümis még órákig. Bár a szoliszagot nem tünteti el teljesen, párom szerint jó illatom van nem "égett hús szagom". Idáig korrekt kis krémnek tűnik (update következik...).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Kmerci

2017. október 12.

Nagyon szeretem a deviously black 45x-ös AG helyett vettem, mert az nem volt elérhető az üzletben, többféle közül tudtam váltogatni de ennek tetszett az illata a legjobban, kicsit a yoghurtra emlékeztet és tetszik szolizás után is az illata, a hatása pedig ugyan annyira jó, mint annak a krémnek amit eddig használtam. :) Tapasztalatom szerint a hidratált bőr sokkal jobban és szebben barnul, mintha krém nélkül szoliznék egy krémet kivéve: Verattiva öregedésgátló gyorsbarnító spray. Ezt ajánlják szolizáshoz is de inkább kb fehérebb lettem tőle mint szolizás előtt. :D Szolizás előtt érdemes bőrradírozást végezni az egész testen arcot is beleértve, nekem így tökéletesen egyenletes barna a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak