Australian Gold

Ár:   4500 Ft és 8700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. november 6.

Ár:   4500 Ft és 8700 Ft
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Testápolás

Kendermag kivonat tartalmú szolárium krém

Természetes kivonatokat és E vitamint, valamint kendermag-olajat tartalmazó ápoló és tápláló összetveők garantálják a gyors és természetes barnulást. Élvezze bőre tiszta, bársonyos tapintását, trópusi illatát.

xxNikixx

2018. május 26.

Nagyon jó illata van, és szolizás után sincs a bőrömnek "szoliszaga". Nagyon jól hidratálja a bőrömet, egyáltalán nem szárad ki tőle. Rendszeres használata mellett egyenletes barna bőrszínem lett, bronzosítót nem tartalmaz. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

wiicktoria

2015. június 18.

nagyon szeretem.:) egész eddig dr. kelent használtam..már értem miért van ekkora szakadék az áraik között.:D ettől a kis csodától pihepuha szoliszag-mentes vagyok.nyammi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

hermelinke7

2015. március 26.

A szoliban dolgozó lány ajánlotta, hogy próbáljam ki, akkor a tasakos kiszerelést megvettem, később megrendeltem a nagyot is, nagyon szuper! Elveszi a szoliszagot és extra puhává varázsolja a bőröm, tényleg véd a kiszáradástól. Szolizós napon még a szintén kendermagolajos testápolóját szoktam használni fürdés után és nagyon hálás érte a bőröm. (: Nem tudom, hogy jobban barnulok-e tőle vagy tartósabb lesz-e a színem, de a kiszáradástól mindenképp véd és nekem ez hosszútávon fontosabb. Az illata gumicukros, órákig érezni lehet. (: És nagyon hamar felszívódik, ami plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Fairplay

2014. április 16.

Ma kipróbáltam a kis kiszerelését. A szoliban dolgozó csaj ajánlotta, szerinte ez a legjobb. Én eddig még Dr Kelent használtam, meg Revolutiont. Most úgy tűnik, hogy az australian gold jól vizsgázott, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy ma először 12 percre mentem be 8 helyett, szóval lehet ez az oka a szép színemnek. Minden esetre tetszik :) Lehet megveszem a nagy kiszerelést belőle. Az illata jó, nekem tetszik az is hogy gyorsan eltűnik, közvetlenül előtte bekenve is hatásos, mert mire beállok a gépbe már fel is szívódott. Nem kell előbb otthon kenegetni és úgy lemenni a szoliba. Most úgy gondolom, hogy megérdemli az 5-öst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Kmanci

2012. szeptember 18.

Az illata fenomenális, de az állagát nem szeretem. Jobban szeretem a krém változatát, vagy a Cheeky Brown krémet, illatra megegyezik, és szerintem hatásra is. Amúgy jó kép, de az állaga nekem túl nyálkás, és olyan gyorsan beszívódik, hogy alig van időm szétkenni. Nem is érzem olyan tápláltnak a bőröm tőle, mint a krém változattól. Ennek ellenére 4 csillagot kap, mert ez egyéni, hogy én nem szeretem a zselé állagát, amúgy nem rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak