Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a 10-szeres természetes bronzosító mélybarna színt biztosít, miközben a bőrápoló keveréke kezeli bőrét. A kendermagolaj ápolja, hidratálja és megóvja bőröd minden külső tényezőtől, miközben kívánatossá varázsol!

lemistro

2016. november 14.

Kicsit savanykás az illata ami még nem annyira zavaró, viszont tiszta kiütés lett tőle a mellkasom az első használat után. Táplálni egész jól táplálja a bőrt, egyáltalán nem viszketett az egész testem mint úgy általában a szoláriumozás után. A kiütések miatt biztos hogy nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

kekszexpressz

2016. március 10.

több flakont elhasználtam de nem nagy szám, az illata jó a flakonja tetszik de szerintem nem sok hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

zeany

2015. január 8.

Nekem nagyon durva allergiás reakcióm lett ettől a krémtől az arcomon. Szoli előtt kentem teljes testre és amikor elindult a gép, olyan érzés volt, mintha savval öntötték volna le az arcomat és a mellkasomat, ömlött a könnyem, úgyhogy ki is kellett jönnöm. Csúnya piros foltok voltak az arcomon tőle utána. Hogy biztos legyek benne, hogy emiatt volt, utána még egyszer próbát tettem vele, letisztított kézzel, letisztított bőrre kentem, de a reakció ugyanez volt. Ráadásul a barnulást nem segítette és szoli után 1-2 órával már annyira száraz volt tőle a bőröm, hogy szinte fájt. Ja és büdös... gyógyszer szaga van. Szóval én biztosan nem veszem többet, a meglévőt is kidobtam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 8.

kicsivio

2014. január 13.

Nekem nagyon tetszik az az enyhén citrusos illata.Nagyon jól hidratál és egyenletesen barnít.Felváltva szoktam egy másik tesójával használni,sokáig elég.Nálam abszolút nyerő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 13.

Picijenci

2013. augusztus 6.

Szerintem jól ápolja a bőrt, és ha az ember rendszeresen használ szolikrémet akkor azok valóban segítenek a szebb szín elérésében és puhítják a bőrt. Egy használat után nem hinném, hogy megfigyelhető különbség bőrszín tekintetében.
Én ezt felváltva használom 2 másik típussal, attól függően hogy épp mit lehet kapni a kondiban. Az illata megszokható, nekem kifejezetten tetszik. Edzés előtt barnulok, a sportcuccoknak nem árt sokat, ha beveszik a krém illatát kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Lívia

2013. július 10.

Nekem semmit nem ért ez a termék, nem barnultam jobban, talán ápolta a böröm szolizás közben, és ennyi. Az illata tetszett, meg az hogy 10-szeres bronzositó van benne, emiatt vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

scisneros

2013. május 8.

Nekem abszolut kedvenc, az illatat is szeretem es a hatasa is nagyon jo!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

Nekem abszolut kedvenc, az illatat is szeretem es a hatasa is nagyon jo!

Bogyóka

2013. március 19.

Az illata nekem is hagy kivetni valót,,egy kis tasakkal vettem el fog fogyni de legközelebb nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Kmanci

2012. július 31.

A hatása tényleg jó, de az illatát nagyon nem szeretem, légyirtóra emlékeztet. Pedig jó kis krém lenne. Bár van, aki kifejezetten szereti az illatát. Az én orrom nem békült ki vele sehogy sem. Ettől függetlenül a négyest megkapja, mert teszi amit kell. Barnít és ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Zöld)