Avant

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 31.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az éjszakai krém harcol a kitágult pórusok, az egyenetlen bőr tónusok és a finom vonalak ellen.

Aktív összetevők:

• Hialuronsav: mélyen hidratál, megfiatalítja a fáradt bőrt.
  • Tengervíz: magnéziumban, káliumban és kálciumban gazdag, segíti a hidratáltsági szint és az olajok egyensúly szintjének fenntartását, egyensúlyozza a faggyútermelést.
  • B3 vitamin: láthatóan javítja a kitágult pórusok kinézetét, kiegyenlíti bőr tónusát.

Jótékony hatások:

• Csökkenti a ráncokat és a finom vonalakat;
  • erősíti a bőrt;
  • intenzíven hidratál;
  • csökkenti az öregedés jeleit: ráncok, szem alatti sötét karikák;
  • mattítja a bőrt.

KezdoManias

2021. augusztus 16.

Oké, az összetevőit tekintve lehet, hogy nincs benne nagy truváj, mégis nagyon jól működik ratam, szerintem a maga nemében brilliáns. Könnyed, fehér színű krém - még nem géles, nem túl folyékony, de nem is testes. Könnyen felszívódik, akármilyen szérumot is teszek alá - hozzáteszem, szilikonos ritkán akad közöttük. Nyári kenekedésre nálam tökéletes: az enyhén dehidratált bőrömet pikk-pakk rendbe kapja anélkül, hogy zsírosnak érezném. A szemkörnyékemre is ment belőle az egyébként is használt, sűrűbb EL krém alá, semmiféle irritációt nem tapasztaltam. (Eleve arc- és szemkrémként definiálták.) Illaanyagot különösebben nem éreztem, pedig külföldi honlapok értékelései között olvastam, hogy van egy kis mandula illata.
Reggel puha bőr fogadott, átfényesedést nem tapasztaltam, véletlenül sem éreztem az, hogy azonnal alaposan le kell csutakolnom az esti kenekedés maradványait. Egy 10 ml-es utazó kiszerelést kaptam rendelés mellé ajándékba, boldogan elkenegettem, volt, hogy reggel is ezt használtam a fényvédős kencék vagy épp az alapozó alá.
Hozzátenném, 50 ml listaára 112 euró. Az bizony nem az itt szereplő 7700, sokkal inkább 40 ezer Ft. A csomagolása is megújult, fekete álló tubusban forgalmazzák.
Rajta van az újravevős listámon - szinte sajnálom, hogy még annyi bontatlan termék vár otthon kipróbálásra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Maris Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate