Avant

Ár:   £100   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 16.

Ár:   £100
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ötvözi a válogatott természetes összetevők jótékony egészségi és kozmetikai hatásait, átalakítja a bőrt kiváló, látható eredménnyel. A krém használható nappal és éjszaka egyaránt, segíti a bőr egészséges kinézetét, csökkenti a ráncokat és a finom vonalakat.

• Feszesíti a bőrt;
  • Csökkenti a ráncokat és a finom vonalakat;
  • Megelőzi az öregedés jeleit: ráncok, szem alatti sötét karikák.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csuporka

2021. március 17.

Nem is tudom, mit írjak erről a krémről. Olyan, mint az okos lány a mesében: jó is, meg nem is. Olyan van is, meg nincs is krém :)
Illata az van, de én nem bánom. Nagyon finom illatú, selymes állagú, nagyon kellemes, a színe is szép. A tubusos verziót használtam, még a tubusa ilyen luxusérzetű és szép.

Tényleg gyorsan beszívódik, nem hagy semmi ragacsos vagy bármilyen kellemetlen nyomot, csak finom puhaságot, de valahogy olyan érzés, mintha ez csak nagyon felületes lenne. Egyszerűen kevés. Mennyiség szempontjából is, minimum kétszer annyit használtam egy alkalommal, mint amennyit reálisnak tartok egy shea vajas, gazdag krém esetében, télen. Annyi is nagyon hamar beszívódott. Pedig azért nem extrém száraz a bőröm. És még kétszer annyit simán rá tudtam volna kenni. Néha kentem is és kb négyszeres mennyiségnél éreztem, hogy mintha hidratálna.
Tényleg egy élmény használni, de szinte semmi hatása, semmi haszna nincs. Viszont nem okozott problémát sem. Azt, hogy miért hívják öregedésgátlónak, nem értem. Itt vettem ötödáron (köszönöm Anikó :), a teljes ára egy vicc, de még a félára is.

Talán nyárra jó lehet, vagy annak, aki a kellő hidratálást vagy bármit, amire szüksége van, megkapja a szérumoktól és azokat szeretné még egy réteggel megtámogatni, csak úgy, a kellemes krémezős rituálé miatt. Placebónak nagyon jó :)

Elhasználtam majdnem az egészet, miután abbahagytam a használatát, nem hiányzott (bár a pozitívumok igen, de azok nem a bőrömnek hiányoztak). Végül nem vártam meg vele a nyarat, hanem odaadtam anyukámnak, akinek érett, jól karbantartott, normál bőre van. Nem száraz. Nagyon kíváncsi voltam a véleményére. Elhasználta a maradékot és ugyanaz volt a tapasztalata, mint nekem, hogy nagyon finom kis semmiség, felszínes a hatása. Szerinte a teljes ára is jó, mert ha belegondolunk, hogy mennyi és nem vesszük meg, akkor spórolunk 30ezer forintot :)

Fogalmam sincs, hogy pontozzam. Ha valami nem hat, az végülis pénzkidobásnak számít.. de azért megpróbálok dűlőre jutni:
Illat + külcsín: 5*
Állag + érzés használat közben és közvetlenül utána: 5*
Hatás: fél*
Összetevők: 5*
Ár: az végülis mindegy, ha nem zavar az ára, lehet, hogy egy próbát megér, sose lehet tudni, rosszat biztos nem fog tenni szerintem.
Sajnos nem jutottam előrébb, nem tudom hány csillag legyen valami, ami nincs, de van illata, állaga és csomagolása :) legyen mondjuk három.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Illat + külcsín: 5*
Állag + érzés használat közben és közvetlenül utána: 5*
Hatás: fél*
Összetevők: 5*

Melpa

2020. május 22.

Véletlenül találkoztunk, de az az igazság, hogy nagyon beleszerettem ebbe a krémbe. Legalább 4-5 féle krémet használok egyszerre, de ez most abszolút kedvenc. Nagyon gazdag krém, azonban pillanatok alatt teljesen felszívódik. Semmi nyomot nem hagy a bőrön, se zsírosság, se ragacs, se semmi, csak hihetetlen puhaság (és egy leheletnyi illat, amit én nagyon imádok).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Maris Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate