Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moustache, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Luxus balzsam akár mindennapos használatra az abszolút gyönyörű, sima hajért. Intenzíven ápol és megkönnyíti a hajformázást.

blanzsi

2018. június 8.

Nekem nagyon bevált védi a haj szárítás okozta hotol ami nagyon fontos számomra és érezhetően jobb a hajam amikor használom 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Enc

2018. június 7.

Már az újabb csomagolású termék áll itthon a polcon, ha jól tudom, csak a csomagolása változott. Őszintén szólva eddig sem voltam túl jóban az Avon termékeivel, valószínűleg ezután sem leszek :D szebbnek néz ki a hajam, miután ráteszem, de ragacsossá válik tőle a hajam és nehezebb kifésülni is.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

pattelin

2018. február 27.

Ajándékba kaptam ezt a terméket. Sajnos a 10 jótékony hatásából alig érzékelek valamit. Nekem is, -mint ahogy már írták itt- ragacsossá tette a hajam. Az illata kellemes, de ez sem fogott meg annyira. Talán ezt a flakont még elhasználom, mert nem szeretek kidobni semmit. De számomra jobban beváltak eddig az öblítést igénylő balzsamok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

patvir

2017. december 29.

Én csak nagyon nagyon kicsit használok belőle, azt jól belemaszírozom a még vizes hajamba, azt becsavarom egy törölközőbe és várok egy 10-15 percet, majd hagyom kicsit száradni, és utána hajszárítózok. Így szerintem nagyon jó. Kissé zsírosít, ha nem csak a hajam végére teszek. Az igaz, hogy én szeretem, ha a hajam nem száll, úgy hogy ezért is mondom, hogy bevállt. A legjobb hatása nekem egyértelműen az, hogy a kisebb párában nem ugrik össze a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

mse02

2017. szeptember 29.

Ez pedig olyan szörnyű, hogy egyszerűen muszáj volt mindig kimosnom.
Az egész termék család katasztrófális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Ez pedig olyan szörnyű, hogy egyszerűen muszáj volt mindig kimosnom.
Az egész termék család katasztrófális.

fradika01

2017. július 17.

Anyukám vásárolta magának én pedig többször kipróbáltam :) Vártam a csodát, de nem jött el. Használata során nem tapasztaltam semmilyen extra ápolást vagy könnyű hajformázást, bár nem is zsírosította a hajam. A semminél biztos többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Adru91

2017. június 8.

Ajándékba kaptam. Kezemen még ragacsos hatást kelt, ami a hajon megszűnik. A száraz hajamra szoktam rávinni hajápolóként, majd kifésülöm. Az illata megmarad pár napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Katsura

2017. május 6.

Ajándékba kaptam. Nagyon jó az illata, kifésült hajra kenem fel és szárítom meg egy egyszerű hajszárítóval. A végeredmény tiszta, selymes és kellemes érzetű haj. Az illat 2 nap után illan el, a legjobb, hogy nem zsírosítja be a hajamat. A vasalt, egyenes hajam is tovább tart mikor hajmosáskor ezt használom. Teljes mértékben elégedett vagyok. Újra fogom vásárolni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Heli

2017. május 6.

A katalógusban, amiből rendeltem, azt írták, hogy balzsamként is lehet használni. Mivel nekem elég durván zsírosodik a hajam, a sampon után ezt is kimosom. Nagyon jó illata van, de ez az össz pozitívuma. Amúgy nehezen kifésülhető lesz tőle a hajam, a puhaságot pedig szerintem inkább a hajvégápolómnak köszönhetem. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Ella

2017. március 4.

Csak összetapasztja a hajamat és jobban töredezik. Több kárt csinál, mintha semmit se tennék a hajamra. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.