Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: vivuss87, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, károsodott hajra argininnal és keratinnal. Nem kell kiöblíteni.

vanesszam

2018. február 20.

Tény, hogy nem a legjobb termék az avonnál. Tetszik az illata, de ennyiben ki is merült a pozitív véleményem róla. Nekem ragacsos lesz tőle a hajam és egyáltalán nem szívódik be, pedig keveset viszek fel a hajamra. Fonni jó vele, mert a kis kiálló hajszálakat elnyomja. Ennyi pénzt nem ér amennyiért árulják, de ettől eltekintve továbbra is szeretem az avonos advance-os termékeket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

sweetmedusa

2017. április 4.

Könnyen beszívódik, finom az illata, bár először furcsa volt, hajápolókban még nem éreztem ilyen mentás illatot. Nagyon jó lesz a tapintása a hajamnak.Mindennapos használat mellett viszont hamar elfogy, és ehhez képest nem is olyan olcsó. A szőkített hajam így is töredezett, bár nem volt olyan vészes.
Update: Hiányzik nagyon! Fájó szívvel látom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Update: Hiányzik nagyon! Fájó szívvel látom, hogy már nem gyártják.

Poptie

2017. január 6.

Nekem a vastagszálú, töredezett hajamon semmit nem segített. És számomra kellemetlen volt az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

szandiir

2016. december 11.

Imádom! Kellemes az illata, jó az állaga és csodát művelt a hajammal. Egyáltalán nem törik, sokkal kezelhetőbb, kellemesebb a tapintása és mintha úgy vettem volna észre, hogy gyorsabban nő a hajam mióta használom.
Egyet bánok..az utóbbi 3 katalógusban már egyáltalán nem találtam, előtte pedig kifutó termék volt. Remélem kapható lesz még! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

kisviktoria

2016. október 30.

Update: Hónapok óta nem használom, szerintem még jobban töredezett a hajam, de legalábbis nem ért semmit. Végleg elfelejtettem. Csak az olajok hatásosak.

Kb. 1 hónapja használom, 1000 Ft körül volt az ára, akciósan vettem. Elég sok hajam van alapból is, nem vékony-, de nem is vastagszálú, töredezésre nagyon hajlamos. Az ápolótól selymesebb nem lesz, a tapintása nem kellemesebb. Viszont ez lehet, hogy azért van, mert tényleg erősíti a hajam. Nem vagyok elfogult, nem szoktam bebeszélni magamnak, hogy tuti úgy lesz minden, ahogy a reklámokban és ajánlókban írják. Most határozottan dúsabbnak, vastagabbnak érzem a hajam, amikor beletúrok. Azt még nem tudom megállapítani, hogy a töredezést lassítja-e, vágás után kezdtem el használni, aztán majd meglátjuk. Az illatát szeretem. Összességében: egyelőre tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Nagyon jó termék. Egy barátnőm tanácsára szereztem be nagyon jó az illata és kellően ápolja a hajvégeket. Mindenképpen újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Kise

2016. október 7.

Nem egy nagy durranás ez a hajápoló. Olyan mint egy sima hajbalzsam, csak sűrűbb, mint pl. a zöld Avonos balzsam, amit egyébként szeretek. Az illata rémes, férfias, ezért ritkán nyúlok utána hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

ladri

2016. augusztus 13.

Illata finom, én csak hajvégekre használom, oda elmegy egynek, de szerintem fel sem tűnne, ha nem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

balankaa01

2016. augusztus 13.

Nem sokat tudok róla mondani, mert az illata miatt nem akarództam sokáig használni, kissé zavart magamon...
Mindig bedőlök az ilyen "hajregeneráló, -erősítő" blabla dolgoknak. :D
Könnyen beszívódott, de az én hajammal nem sok mindent kezdett. Meg nem is túl takarékos, sok kell belőle, így annyira nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Mindig bedőlök az ilyen "hajregeneráló, -erősítő" blabla dolgoknak. :D

Fruzsina1211

2016. június 20.

Illata finom,hajam puha és selymes tőle!:) Újravevős!!:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

Illata finom,hajam puha és selymes tőle!:) Újravevős!!:)))

Hidratálók: Glycereth-26, Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)