Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcsi91, Módosítva: 2017. december 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Hidratál, tisztít, és megnöveli a haj volumenét anélkül, hogy elnehezítené a frizurát.

sweetnika77

2020. január 22.

Szerintem egész jó.Könnyü kifésülni a hajam,pici volument is ad.Szép tőle a hajam.Könnyű kiöbliteni.Nem zsírosodik jobban amit amit eddig hasznàltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 22.

cicamokusz

2018. november 6.

Sose csinálok ilyet. De ezt a sampont pár használat után a kukába dobtam. Balzsam ellenére is a hajam fésülhetetlen, kócos, fénytelen lett tőle. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Cu2tka-baba

2018. június 22.

Végül nem lettünk haverok. Továbbadtam. A hajam kócos lett tőle és hamarabb is zsírosodott. Nekem nem jött be.

Karácsonyra kaptam az " Anyósomtól". Fenntartásaim voltak vele kapcsolatban, de nem rossz sampon. Az illata nekem erős és mosás után eléggé csikorgós lesz a hajam, de egy sampontól nem várok nagy csodát. Nem maradt zsíros a hajam és nem okozott viszketést sem. Féltem tőle, hogy másnap zsíros lesz a hajam, de nem úgyhogy 4 csillag. Majd kiderül, hogy mennyire működünk együtt hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Senillah

2018. május 25.

A balzsammal együtt használom, nekem nagyon bevállt. Alapvetően gyorsan zsírosodó, és lelapuló a hajam, amit hajmosás után nagyon nehezen tudok kifésülni. Ezzel a samponnal (+balzsammal) viszont első nap tényleg picit dúsabbnak tűnik a hajam, és szuper puha, könnyen fésülhető lesz tőle. A köönyen zsírosodáson nem segít, de nem is ront.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Silk Amino Acids, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.