Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Minden hajtípusra. Segít megszelídíteni a hajat és kondicionálja azt a tövektől a végekig. Lágyabbá, selymesebbé és könnyebben kezelhetővé teszi a hajat.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szilvi07

2013. december 27.

Hajmosás utáni első napon tök jó, akkor még puha, fényes, rugalmas a hajam tőle. De ahogy jön a következő hajmosás ideje, csökken ennek a hatása. Szerintem egy sima kis balzsam, csodát nem tesz, de ha nem használnám, akkor szénaboglya fejem lenne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

ziadrienn

2013. november 21.

leeht még ezt kapni nem tudjátok? nagyon szerettem egy időbe és puha lett a hajam tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

kalmaniki

2013. augusztus 26.

Nekem nem vált be, nem hidratálta a hajamat, nem lett puha tapintású, mint egy átlagos balzsamtól, mintha semmit se kentem volna a hajamra, csak néhányszor használtam, azóta a polcon porosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

brigi.balogh

2013. április 5.

Nagyon jó ez a balzsam. Télen szoktam használni (nyáron a színvédőt) és nagyon jól hidratálja, megszelídíti a hajam. Sőt azt vettem észre, hogy olyan, mintha tartósabb lenne az elkészített frizurám (pl. hajvasalás).-> Jobban ellenáll a párának a hajam. Szóval ez a balzsam azt tudja, amit az ismertetőjébe írtak.
"Segíthet megakadályozni, hogy a nedvesség vagy a párás levegő rontson a frizurán."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

picinetti

2012. augusztus 20.

Az én hajam egyáltalán nem zsírosítja(göndör,hosszú haj) Isteni illata van és nagyon selymessé teszi a hajam, a töredezett hajvégre is egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

agnes920426

2012. augusztus 4.

göndör száraz hajam van. sokkal könnyebb volt kifésülni a hajam, puhává, simává tette, nem lett szép fénye a hajamnak, 2-3 nap után lelapul

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

VeraTala

2012. július 1.

Nem rossz, de az én hajamat speciel nem hidratálja eléggé. Nem áll szerteszét, de kicsit száraznak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

joouyee

2012. január 21.

Szeretem, kicsit valóban zsírosít, de mivel nagyon száraz egyébként a hajam, így bevált! (Heti 2-szer használom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

csoki

2011. augusztus 11.

Nekem bevált! Hajlamos a hajam a gubancolódásra, rasztásodásra, de ez a balzsam tényleg segít! Viszont ha használom, akkor utána gyorsan zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.