Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

Balzsam minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • könnyű állagú
  • segít simábbá, puhábbá és erősebbé tenni a hajat

sarah0425

2021. július 6.

Nagyon tetszik egy gond van vele, hogy gyorsan fogy mert a többi balzsammal ellentétben ez kicsit hígabb, vizesebb állagú. De alapból teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

lZsuzsi

2020. november 30.

Majdnem 2percig szoktam a hajam hosszán hagyni, utána mindig hajmaszkot használok, így kifejezetten nem tudok véleményt alkotni csak róla. Mikor lemosom, érzem hogy puhább a hajam, és csak úgy fénylik! Nem vettem észre hogy a hajamat zsírosítaná, nem is száll össze-vissza. Nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Barbaraaab

2020. október 14.

Nem éreztem különösebb extra hatást. Illata elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Nem éreztem különösebb extra hatást. Illata elmegy.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Samponjával együtt használom, a derékig érő szőkített, töredezett hajamra. Finom puha, selymes lett tőle a hajam, szépen táplálja. Rengeteget csökkent a hajhullásom és isteni az illata. Nekem abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Mia0602

2019. július 31.

Samponjával együtt használom, krémes gazdag formula. 5 olajjal a száraz hajamra és száraz fejbőrömre nagyon jó termék. Illata és hatása is kiváló, de nekem az argán olajos jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Renus

2019. április 12.

Nagyon szép puha fényes könnyen kezelhető hajat eredményez, ami göndör haj esetében csodaszer.
Bármilyen más balzsamot használtam eddig, egyik sem hozta ezt a hatást mint ez a kis csoda.
Balzsamként számomra kiváló , 5 csillagot érdemel.
Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Balzsamként számomra kiváló , 5 csillagot érdemel.
Újravevős! :)

sweetheart

2019. március 1.

Ha selymes hajat szeretnék, ezt használom hajmosás után. Ebben verhetetlen. Semmilyen más balzsamnál nem tapasztaltam ilyet. Hosszútávon nem vettem észre hogy erősebb lett volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

laura20020201

2018. május 20.

Csomagban vettem a samponjával és hajpakolásával együtt. Az én hajamat viszonylag eléggé zsírosította, cserébe tényleg puha volt, az illata pedig isteni! Összességében egy átlag sampon, ami elég nagy zsírosító hatással bír... De, minden fejbőr és haj más-más nálam így fejtette ki hatását, másnál lehet nem jelentkezik ez. Egy próbát megér, veszteni való nincs, akit meg nem zavar a zsírosítás, annak pedig nyugodt szívvel ajánlom!
A zsírosítóhatása miatt csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

A zsírosítóhatása miatt csak 4*

HenriettaDalma

2018. április 14.

Az egyik legjobb balzsam, amit eddig hasznátam. Nekem tökéletes volt. Szeretnék majd hozzá visszatérni, mert nem hiszem, hogy találok valaha nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. Olyan selymes és egészséges lett tőle a hajam, mint amilyenről korábban csak álmodoztam. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam.

Bármilyen termék samponjával együtt is kitűnően működik. Kifésülő sprayt sem kell használni, ha ezt a balzsamot használtam hajmosás közben.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, picit megijedve látom, hogy átcsomagolták, remélem rossz irányba nem változtattak rajta semmit, mert ez lett a kedvencem és minden eddigi balzsamot és hajápolót felülmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Dimethiconol, Panthenol, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hexylene Glycol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Amodimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Methosulfate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Methylparaben, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.