Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

Balzsam minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • könnyű állagú
  • segít simábbá, puhábbá és erősebbé tenni a hajat

Mia0602

2019. július 31.

Samponjával együtt használom, krémes gazdag formula. 5 olajjal a száraz hajamra és száraz fejbőrömre nagyon jó termék. Illata és hatása is kiváló, de nekem az argán olajos jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Renus

2019. április 12.

Nagyon szép puha fényes könnyen kezelhető hajat eredményez, ami göndör haj esetében csodaszer.
Bármilyen más balzsamot használtam eddig, egyik sem hozta ezt a hatást mint ez a kis csoda.
Balzsamként számomra kiváló , 5 csillagot érdemel.
Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Balzsamként számomra kiváló , 5 csillagot érdemel.
Újravevős! :)

sweetheart

2019. március 1.

Ha selymes hajat szeretnék, ezt használom hajmosás után. Ebben verhetetlen. Semmilyen más balzsamnál nem tapasztaltam ilyet. Hosszútávon nem vettem észre hogy erősebb lett volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

laura20020201

2018. május 20.

Csomagban vettem a samponjával és hajpakolásával együtt. Az én hajamat viszonylag eléggé zsírosította, cserébe tényleg puha volt, az illata pedig isteni! Összességében egy átlag sampon, ami elég nagy zsírosító hatással bír... De, minden fejbőr és haj más-más nálam így fejtette ki hatását, másnál lehet nem jelentkezik ez. Egy próbát megér, veszteni való nincs, akit meg nem zavar a zsírosítás, annak pedig nyugodt szívvel ajánlom!
A zsírosítóhatása miatt csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

A zsírosítóhatása miatt csak 4*

HenriettaDalma

2018. április 14.

Az egyik legjobb balzsam, amit eddig hasznátam. Nekem tökéletes volt. Szeretnék majd hozzá visszatérni, mert nem hiszem, hogy találok valaha nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. Olyan selymes és egészséges lett tőle a hajam, mint amilyenről korábban csak álmodoztam. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam.

Bármilyen termék samponjával együtt is kitűnően működik. Kifésülő sprayt sem kell használni, ha ezt a balzsamot használtam hajmosás közben.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, picit megijedve látom, hogy átcsomagolták, remélem rossz irányba nem változtattak rajta semmit, mert ez lett a kedvencem és minden eddigi balzsamot és hajápolót felülmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

zsatima

2017. június 12.

Szépen fésülhető lesz tőle a hajam,de sajnos zsíros hajtípusra nagyon nem jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Szépen fésülhető lesz tőle a hajam,de sajnos zsíros hajtípusra nagyon nem jó :(

CsDominika

2017. április 26.

Már harmadik alkalommal használom. Göndör és száraz hajam van és a fésülés kínlódás! :D De nagyot néztem mikor haj mosás után nem akadt bele a hajam a fésűbe. Az illatával valahogy nem vagyok kibékülve nekem olyan fura, de ez az egyetlen negatívuma. Összességében megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Dea

2017. április 17.

Az én száraz hajamra tökéletes balzsam,az illata nagyon kellemes,az aktuális kedvenc balzsamom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

luckyschr

2017. április 5.

Hát nem nyerte el a tetszésemet, nem rossz, de volt már jobb balzsamom, de azért egészen jól kifésülhetővé teszi a hajam. Ajándékba kaptam, szóval azért elhasználom. Illata egész finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!