Avon Advance Techniques Színvédő Balzsam  Festett Hajra

Avon

Avon Advance Techniques Színvédő Balzsam Festett Hajra

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Vibráló színt, puha és selymes tapintást, és kezelhetőséget kölcsönöz a festett hajnak.

Kriszti1107

2018. július 5.

Az illata jó de ezenkívül semmit sem ér.szint nem véd és száritja a hajam kb söprűt csinált az egyébként is károsodott hajambol! Soha többet avont nem rendelek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Tulipan19

2017. május 21.

Színvédő hatását én sem érzékelem ennek az új kiadású AT balzsamnak és a samponnak sem. Pedig évek óta ennek az elődjét használtam. Kár, kénytelen vagyok váltani. Pedig hajápolónak jó, és az illata is jobb, kevésbé tolakodó, mint az előző kiadásban, Nagy kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

kulcsarcinti

2016. április 2.

A színvédő hatását nem érzékeltem, viszont jó kondicionáló képessége van. Ezért ajánlanám inkább valamelyik testvérét helyette, festett hajra viszont egyáltalán nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

brigi.balogh

2013. április 5.

Nekem bevált és már évek óta ezt használom nyáron. Sokkal tartósabb a festett haj színe, emellett ápol és hidratál is. Frissen festett hajamon második-harmadik lemosás alkalmával azonnal megfogja a színt. És az illatát is imádom, ami kb. 3 napig erős, de mégsem fojtogató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Keesia

2012. július 4.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, de sokkal jobb balzsamok vannak a piacon. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.