Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2011. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrtápláló komplexet tartalmaz. Csökkenti a bőr napozás utáni szárazságát és hámlását.

Kiszerelés: 200 ml

Egi

2018. július 25.

Anyu használja, ha lepirult, bekeni és másnapra eltűnik a pirosság. Hűtőben tartva tovább eláll. Az illata nagyon jó, kakaóvajas, kókuszos hatású. Testápolóként próbáltam használni, de gyorsan fogy és nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Patricica11

2018. június 20.

Nehéz megmagyarázni mitől is ennyire jó ez a termék, az viszont biztosan állítható hogy tudja azt a hatást amit ígér. Nem a tipikus mentollal telenyomott hűsítő krém, sőt szerintem az illata se különösebb, azonban este bekenem magam és két használat után csodák csodájára a bőröm megnyugszik, nincs hámlás és semmi egyéb problémám. Az állaga egy kellemes testvajra emlékeztet enyhe kókuszos illattal. Szerintem remek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

vidus3

2017. december 4.

Nagyon szeretem. Nyugtatja a forró bőrt, jó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Nagyon szeretem. Nyugtatja a forró bőrt, jó illata van.

kisenikoke

2017. augusztus 6.

Pirult, egett borre szinte csodaszer!
Sokat lehuz a pirbol es jol taplal.
Jo sokaig eleg.
Egesz csaladnak bevalt.
Jovonyarra biztos ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Pirult, egett borre szinte csodaszer!
Sokat lehuz a pirbol es jol taplal.
Jo sokaig eleg.
Egesz csaladnak bevalt.
Jovonyarra biztos ujraveszem.

taboriester

2017. július 10.

Nem különösebben kedvelem az AVON termékeit, de ezt úgy vettem észre, hogy jól bevált. Használtuk Balaton-átúszás után, megnyugtatta a napégette, kiszáradt bőrt, reggelre elmúlt a pirosság is. Eddig egész jól teljesít, tetszik az enyhe kókusz illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

fdorottya

2017. július 10.

Nem szeretem az Avon túlárazott, hasztalan kencéit. Anyukám meglepett egy ilyennel. Én hiába kenem magam magas faktorú krémekkel akkor is szétégek. Gondoltam kipróbálom. Kellemeset csalódtam. Nyugtat, hidratál, nem hagy zsíros érzetet, és levizsi a pirosságot is, könnyen kenhető, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Egyszeruen imadom erre nincs mas szo,ez a termeket csak dicserni tudom.😘Ez az egyik legjobb avonos termek amivel talalkoztam,nalam abszolut befuto,de az egesz csaladban favorit.Nagyon feher vagyok,ezert akarmilyen faktoru napkremet hasznalok eloszor mindig leegek,de ez a balzsam mindig lehusiti a borom es sose kezd hamlani.Mar tobbszor ujravettem ezt a termeket es ujra is fogom,orok kedvencem.❤😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

mazsoletta

2017. június 8.

Balzsamos testvaj. Finom az illata és kellemes az állaga. Már évek óta minden nyáron megveszem, aztán télen elhasználom a maradékot. Nem vagyok egy nagy testápolós, de ezt szívesen használom, hűsít és nyugtat, nem akar rólam leolvadni a nyári hőségben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Zood

2017. május 15.

Na szóval! Én sokáig avonoztam és rá kellett döbbennem h a termékek 90% nem ér egy forintot sem! Ez kb a maradék 10%ba van benne. Tényleg nem hámlok tőle mert amúgy fehér a bőröm és mindig megég. Jól nyugtat és az illata is finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

saladhunter

2017. február 22.

Ez az egyik legjobb avonos termék szerintem. Az illata a hatása is kiváló. 5 éve folyamatosan ezt használom nyáron. Nagyon könnyen leégek. Szóval számomra ez az avon top terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Phytol eo I i