Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2011. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrtápláló komplexet tartalmaz. Csökkenti a bőr napozás utáni szárazságát és hámlását.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Egi

2018. július 25.

Anyu használja, ha lepirult, bekeni és másnapra eltűnik a pirosság. Hűtőben tartva tovább eláll. Az illata nagyon jó, kakaóvajas, kókuszos hatású. Testápolóként próbáltam használni, de gyorsan fogy és nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Patricica11

2018. június 20.

Nehéz megmagyarázni mitől is ennyire jó ez a termék, az viszont biztosan állítható hogy tudja azt a hatást amit ígér. Nem a tipikus mentollal telenyomott hűsítő krém, sőt szerintem az illata se különösebb, azonban este bekenem magam és két használat után csodák csodájára a bőröm megnyugszik, nincs hámlás és semmi egyéb problémám. Az állaga egy kellemes testvajra emlékeztet enyhe kókuszos illattal. Szerintem remek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

vidus3

2017. december 4.

Nagyon szeretem. Nyugtatja a forró bőrt, jó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Nagyon szeretem. Nyugtatja a forró bőrt, jó illata van.

kisenikoke

2017. augusztus 6.

Pirult, egett borre szinte csodaszer!
Sokat lehuz a pirbol es jol taplal.
Jo sokaig eleg.
Egesz csaladnak bevalt.
Jovonyarra biztos ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Pirult, egett borre szinte csodaszer!
Sokat lehuz a pirbol es jol taplal.
Jo sokaig eleg.
Egesz csaladnak bevalt.
Jovonyarra biztos ujraveszem.

taboriester

2017. július 10.

Nem különösebben kedvelem az AVON termékeit, de ezt úgy vettem észre, hogy jól bevált. Használtuk Balaton-átúszás után, megnyugtatta a napégette, kiszáradt bőrt, reggelre elmúlt a pirosság is. Eddig egész jól teljesít, tetszik az enyhe kókusz illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

fdorottya

2017. július 10.

Nem szeretem az Avon túlárazott, hasztalan kencéit. Anyukám meglepett egy ilyennel. Én hiába kenem magam magas faktorú krémekkel akkor is szétégek. Gondoltam kipróbálom. Kellemeset csalódtam. Nyugtat, hidratál, nem hagy zsíros érzetet, és levizsi a pirosságot is, könnyen kenhető, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Hoslaura5

2017. június 9.

Egyszeruen imadom erre nincs mas szo,ez a termeket csak dicserni tudom.😘Ez az egyik legjobb avonos termek amivel talalkoztam,nalam abszolut befuto,de az egesz csaladban favorit.Nagyon feher vagyok,ezert akarmilyen faktoru napkremet hasznalok eloszor mindig leegek,de ez a balzsam mindig lehusiti a borom es sose kezd hamlani.Mar tobbszor ujravettem ezt a termeket es ujra is fogom,orok kedvencem.❤😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

mazsoletta

2017. június 8.

Balzsamos testvaj. Finom az illata és kellemes az állaga. Már évek óta minden nyáron megveszem, aztán télen elhasználom a maradékot. Nem vagyok egy nagy testápolós, de ezt szívesen használom, hűsít és nyugtat, nem akar rólam leolvadni a nyári hőségben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Zood

2017. május 15.

Na szóval! Én sokáig avonoztam és rá kellett döbbennem h a termékek 90% nem ér egy forintot sem! Ez kb a maradék 10%ba van benne. Tényleg nem hámlok tőle mert amúgy fehér a bőröm és mindig megég. Jól nyugtat és az illata is finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

saladhunter

2017. február 22.

Ez az egyik legjobb avonos termék szerintem. Az illata a hatása is kiváló. 5 éve folyamatosan ezt használom nyáron. Nagyon könnyen leégek. Szóval számomra ez az avon top terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Phytol eo I i