Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ILoveGarnier, az összetevőket feltöltötte: yera, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anew Alternative ránctalanító, bőrkontúrjavító éjszakai krém.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mona29

2017. március 4.

Érdekes volt a viszonyunk. Kezdeném a szagával: RETTENETES! De ezt így nagybetűkkel. Még órák múltán is lehetett rajtam érezni, ha valakihez közel hajoltam, borzasztó! Viszont amit a bőrömmel csinált! Kisimította, megnyugtatta, olyan élettel telibb lett tőle, hamar felszívódott, nagyon jó volt rá sminkelni. Végül több üvegcsével is elhasználtam belőle, de szigorúan éjszakára, illetve nappalra csak akkor, ha tuti, hogy nem mentem sehova.
4 csillag a hatása miatt, de a szagáért -1 járna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

4 csillag a hatása miatt, de a szagáért -1 járna.

ziadrienn

2013. november 19.

vettem már két avon anew krémet ,de mindkettő csalódás volt ,TÖBBET NEM VESZEK AVON ARCKRÉMET :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

bigsista

2013. október 18.

Nekem ez a krém egy régi nagy csodaszerem volt! Imádtam! Megszűnt! Mint minden olyan termék, ami valaha is csinált valamit az arcbőrömmel...:( Kb. 10 éve lehetett, még aktívan vendéglátóztam, bioritmust még hírből sem ismertem (na most sem túlzottan:) ), de akkor aztán végképp nem. Hol nappal, hol éjjel aludtam vagy dolgoztam, vagy virrasztottam. A mosott hulla hozzám képest szívderítőbb látvány volt, a mosogatórongyra is irigykedtem és a kicsavart zokni is vidámabbnak tűnt, pláne ha színes volt!:) Ezt mintából próbáltam, ráadásul úgy, hogy nem is a korosztályomnak ajánlott termék volt, csak épp ajándék volt a csomagban kb. 3 db...Ez konkrétan, egy 36 órás fentlét utáni arcmosást (alvás helyett) követően került az arcomra, majd családi összejövetelre mentem, így "pihenten"! Állapotom fizikailag a nullával volt egyenlő. Beléptem Anyumékhoz, erre Drága Édesanyám első mondatai: "Szia, Kislányom! De jól nézel ki, milyen szép a kis pofid!" Kozmetikában voltál?" - :))))) hát belenéztem a tükörbe azonnal, ott helyben az előszobában...néztem is nagyot, mert kívülről jobban néztem ki, mint belülről! Az tuti!:) Következménye ezeknek egy teljes tégely megvásárlása volt egyértelműen! Boldogan elhasználtam, majd újrarendelni szerettem volna...de kivonták! Nem jött össze!:((( Úgy néz ki egyébként, hogy a Genics próbálna hajazni erre, viszont gyógynövénykivonatokban sajnos alulmarad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

dius18

2012. október 16.

Amikor kipróbáltam ezt krémet gondoltam biztos nagyon jó lesz.Szép a csomagolása,érdekes az állaga és az illata is.Első használat után is kicsit csípte az arcom pedig nem vagyok érzékeny bőrű.Gondoltam majd jobb de nem ..Kb a harmadik használat után a szemöldököm felett lett egy száraz folt amit még az alapozó sem tüntetett el és a bőröm a folt körül pikkelyszerűen kezdett hámlani.Hónapokba telt míg rendbe jött az a rész az arcomon.A krémet aztán továbbadtam anyukámnak akinek szintén nagyon csípte az arcát így ő sem használta tovább.Sajnos számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0

Steareth-20 ti I eu 2 1