Avon

Ár:   5199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az AVON Anew Essential regeneráló szérum használatával rövid időn belül puhábbnak és simábbnak tűnik a bőr. Akár 3 nap után segít javítani a bőr tónusát és ragyogóbbá varázsolja a bőrt. Akár 2 hét után segít csökkenteni a ráncok és a pigmentfoltok külsejét, és feszesebbnek mutatja a bőr külsejét. Akár 2X több regeneráló erő!

• segít ráerősíteni az arckrémek regeneráló erejére
  • csökkenti a ráncok megjelenését
  • feszesebb külsőt kölcsönöz és hidratálja a bőrt
  • könnyű állagának köszönhetően gyorsan beszívódik

Water / Aqua Glycerin h 0 0Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Dimethicone eo I szil 1 0Ethoxydiglycol h I i Thiodipropionic Acid Sodium Polyacrylate eo Diglycerin h C12-15 Alkyl Benzoate eo Imidazolidinyl Urea ta Phenoxyethanol ta Cetearyl Dimethicone Crosspolymer Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone eu I szilMethoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone eu I szilChondrus Crispus (Carrageenan) Extract Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Urea h Disodium EDTA Silica Isohexadecane eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Glucosamine HCL Cyclopentasiloxane eo I szil Ammonium Hydroxide Yeast Extract a Algae Extract eo I h Trideceth-6 ti I eu PEG/PPG-20/23 Dimethicone ti I szil Eclipta Prostrata Extract Parfum/Fragrance i Polyglycerin-3 h Sodium Hyaluronate h 0 0Polysorbate-60 ti I eu PEG/PPG-18/18 Dimethicone eu I szil Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate Saccharomyces/ Zinc Ferment Alcohol Denat. al Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Oryzanol Phaeodactylum Tricornutum Extract h Phytol eo I i Malus Domestica Fruit Cell Culture ExtractGlycine Max (Soybean) Symbiosome Extract Xanthan Gum ti I eu Tocopherol a I v 2 2Steareth-20 ti I eu 2 1Lecithin eo I eu Palmitoyl Tetrapeptide-10 pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Orange 4 / CI 15510 sz CI 14700 sz

PattiiT

2020. január 5.

Nekem a kis tubusos teszt verzióm van meg, amit sikeresen elhasználtam. Nagyon kevés kellett belőle és igencsak sokáig volt a rutinom része. Általában csak este használtam lefekvés előtt, hidratáló krém használata után. Gyorsan beszívódott és jó volt az állaga. Nem volt az a nagyon olajos szérum, inkább zselés/géles állaga volt. Szerintem nagyon jó kis termék, főleg az avon viszonylatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Judit1213

2017. március 20.

Anyukámnak vettük ajándékba, ő szerette nagyon, mert hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, de az ígért hatást nem váltotta be ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Mona29

2017. március 4.

Elfogyasztottam egy üvegcsével, de nem dobtam tőle hátast. Különleges csodát nem vettem észre, de egészen jól összedolgozott bármilyen arckrémmel. Hamar felszívódott, nem ragadt, az állaga kicsit híg, az illata egész kellemes. Viszont a kevés mimikai ráncaimmal semmit sem tudott kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Virvatuli

2017. február 27.

Kipróbáltam, de nekem az Ultimate Supreme szérum sokkal jobban bevált. Ez nagyon híg, gyorsan beszívódik, de nem látom, hogy bármilyen hatással lenne a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

Andika77

2016. november 11.

Az egyik termék, amelytől csodát vártam...Kedvezményes áron tudtam megvenni. Elhasználtam becsülettel, rendszeresen, reggel és este az arckrémek alá, de semmi... Nem láttam semmi különbséget az arcomon. Ha nem kentem utána krémet, iszonyúan feszült a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Mesi13

2016. május 24.

Anyukám kapta ajándékba, de néha én is használom az éjszakai krémem alá. Valóban jobban hidratál kicsit, de nálam nem történt nagy változás. Ő viszont szereti. Én azért annyira nem örülök az 53 féle összetevőnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

lyll

2016. május 11.

Nagyon szeretem, kellemes állaga van, pillanatok alatt beszívódik. Reggel és este használom hidratálókrém alá, úgy érzem, tényleg növeli a krémek hatékonyságát és jól rétegezhető, semmi galibát nem okoz a rákent termékekkel. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

angica0901

2016. április 26.

A leirásban szereplő 3 napot vitatnám, a csoda nem érkezett meg ennyi idő alatt, deeeeeee...., már nagyjából 2-3 hete használom, és én bizony észreveszem a változást. A homlokomon lévő mélyebb (hunyorgó) ráncaimon már csak a botox segitene, de ezt leszámitva az arcom valóban élettel teltebb, ragyogóbb. Némi kis illattal rendelkezik, valóban szuper gyorsan beszivódik a bőrbe, és szemkörnyékre használva sem tapasztaltam semmilyen irritációt. Lelkesen kenem tovább, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ez nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Ethoxydiglycol, Diglycerin, Urea, Algae Extract, Polyglycerin-3 , Sodium Hyaluronate, Phaeodactylum Tricornutum Extract
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isohexadecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Algae Extract, Phytol, Lecithin
Emulgeálószerek: Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone, Trideceth-6, Polysorbate-60, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Xanthan Gum, Steareth-20, Lecithin
Szilikonok: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethicone, Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone, Cyclopentasiloxane, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Trideceth-6, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Polysorbate-60, Xanthan Gum, Steareth-20
Illatanyagok: Ethoxydiglycol, Parfum/Fragrance, Phytol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 14700
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Phytol eo I i

Steareth-20 ti I eu 2 1