Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. szeptember 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Az AVON által szabadalmaztatott YouthGen technológia segít stimulálni a bőr fiatalságáért felelős géneket, amik serkentik a bőrben lévő kollagén és hialuronsav összetevőket.

Így működik: YouthGen technológia különleges Shadow Erase komplex-szel, mely egy bőrszínt élénkítő technológia, ami segít azonnal egyenletesebbé tenni a bőrtónust és halványítani a sötét karikákat. Ezen felül segít stimulálni a bőrsejtekben lévő a kollagént és elasztint, hogy a bőr fiatalosabb kinézetű lehessen. Zöld tea tartalma pedig javítja a bőr mikrokeringésén. Érzékeny bőrűek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

szilimo

Korcsoport: >54
2015. december 12.

Csalódás. A leírás szerint halványítja a sötét karikákat. Hát, nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 12.

Csalódás. A leírás szerint halványítja a sötét karikákat. Hát, nem.

Zsuzsizsuzsi

2015. augusztus 19.

Update: nem írtam akkor update-et, mikor abbahagytam a használatát, most látom csak hogy 5 csillagom van erre a krémre. Hosszabb távon nem vált be, nem volt jó a szem alatti érzékeny bőrömre, nem is használtam el végül a teljes tubust. Sokkal jobb hatóanyagú krémek is vannak, így azok mellett ez 3, max 3,5 csillagot ér.

Néhány napja használom, reggel és este, ahogy írják. Az azonnali hatás is igaz, a vattakorongon is látszik, és látszanak a kis pigmentek a tubusból való kinyomáskor közelről megnézve... De azt vettem észre, hogy tényleg halványabb a szemem alatt akkor is, ha épp nincs fent, és teljesen le van mosva. Remélem, hosszútávú a hatása :)
Az állaga tetszik, könnyen beszívódik, nem olajos, nem ragad utána a bőröm, olyan jó selymes tapintású. Eddig nálam 5 csillag, remélem, marad is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

szpirita

2015. február 23.

Már hónapok óta használom. Az állaga könnyű, enyhén színezett, ad egy kis fedést, talán azzal, hogy visszaveri a fényt. Nem túl látványos, csak arc tisztításkor látszik a vattán, hogy van valami kis színe. A hidratáló hatása számomra megfelelő. A karikákat nem csökkenti, nem egy csodaszer. Kellemetlen tulajdonsága, hogy iszonyatosan csípi a szemet, ha belemegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Maddie

2013. december 12.

A nyáron (a végefelé talán...?) rendeltem. Úgy hallottam, hogy az elődje nem csípte az arra érzékenyek szemét, így abban reménykedtem, hogy talán ez sem fogja. De sajnos tévedtem, nagyon tud csípni, ha akár csak egy inci-finci krém a szembe kerül. Másik problémám, hogy ha (össz. a két szemkörnyékre!) fél borsónyinál nagyobb mennyiség szaladt ki a tubusból, és ezt próbáltam elkenni a szemhéjaimon, akkor sajnos később észre kellett vennem, hogy sárgásabb a bőröm a színezett pigmentek miatt. Vajon hányszor mehettem ki úgy az emberek közé hogy ezt nem vettem észre...? Azóta kínosan ügyelek a mennyiségre... A harmadik és egyben utolsó problémám az, hogy nem hidratál eléggé. Így a fűtési szezonban esténként is kenem a szemkörnyékem, mert érzem, hogy feszül, és ez a krém kb. semmit nem segít rajta.
Amúgy a problémáktól eltekintve: frissebbnek érzem tőle reggelente a bőröm, és szeretem az illatát. Hát ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

igob

2013. december 7.

nekem is az a bajom vele,hogy irritálja a bőrt, sokszor érzem,hogy csíp,fárad tőle a szemem. kár érte,mert nem lenne rossz krém egyébként... nem tudjátok,milyen összetevő okozhatja ezt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

bandita

2013. október 20.

2013. 09. 13.
lányok, pár napja használom mindössze, de a kapcsolat hosszúnak igérkezik :)
Az INCI-t feltöltöttem. :)
A régi verziót nem volt szerencsém kipróbálni, így összehasonlítani érdemben nem tudok. Viszont mos megyek, és összehasonlítom az INCI-ket, hogy vajon más lett-e, és ha igen, akkor mennyire........
Megtörtént.
Azt kell mondjam, hogy az előző verzióhoz képest szerintem ez nem annyira "ütős" lista, legalábbis ami az én szempontjaimat illeti.
Optikai tuningként tudok rá egyelőre tekinteni inkább, mivel a szilikon a 2. helyen áll, ezenkívül tartalmaz mica-t is, valamint olyan színezékeket, amelyek általában alapozókban, korrektorokban találhatók. Érdekes, hogy felkenve nem látom színesnek.
Ezenkívül nincs már benne koffein sem, ami nálam a mikrocirkulációt olyan hatékonyan szokta serkenteni és így a karikákat is halványítja.
A tartósítószere ugyanaz maradt :( Gondolom, hogy ez nektek sem jó hír.
A hasznos anti aging peptidek száma is csökkent, háromról kettőre.
Nincs benne sheavaj.
Viszont több, érdekes, számomra ismeretlen növényi kivonatot tartalmaz, mint az elődje, na ebben viszont jobbnak tűnik....hm vegyesek az érzelmeim, még nem véleményeznék, mert igazság szerint ilyen rövid idő alatt mindössze annyi tűnik fel, hogy könnyen tudok rá sminkelni, jól megtartja a korrektort, csíkosodás nélkül.

2013. 10. 20.
Több, mint egy hónapos, rendszeres használat (reggel-este) után nincs jó véleményem.
Hidratálóként számomra nagyon gyengécske. Optikai tuningként sem működik, annyira nem színezett. A karikáimra gyakorolt hatása a nullával egyenlő, bőrtónus egységesítő ígérete az én lövészkárkaimat nem hatotta meg.
Mivel semmilyen jótékony hatást nem tapasztaltam, abszolút feleslegesen megvásárolt termékként tekintek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

2013. 09. 13.
lányok, pár napja használom mindössze, de a kapcsolat hosszúnak igérkezik :)
Az INCI-t feltöltöttem. :)
Megtörtént.
A tartósítószere ugyanaz maradt :( Gondolom, hogy ez nektek sem jó hír.
A hasznos anti aging peptidek száma is csökkent, háromról kettőre.
Nincs benne sheavaj.

2013. 10. 20.

shara88

2013. augusztus 28.

A sötét karikákat már rögtön az első "kezelés" után enyhíti, ugyanis pigmentált szemcséket tartalmaz. Ezt akkor vettem észre, amikor egyik este az arcmosást megelőzően szemfesték eltávolítóval akartam eltüntetni a szempillafestéket és aznap nem tettem magamra sem alapozót sem púdert, csak ezt a szemkörnyékápolót. A vattakorong púderszínű lett. Így lepleződött le előttem ez a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Antioxidánsok: Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Melicope Hayesii Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Urea, PEG-200, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Steareth-20 ti I eu 2 1