Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. december 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

• olajban gazdag formula Nutri-3x-Omega komplex-szel, mely értékes omega-3, -6 és -9 zsírsavakat tartalmaz
  • segít mélyen táplált érzést és kellemes komfortérzetet kölcsönözni bőrödnek, ezáltal tökéletes választás télen
  • védelem: megerősíti a bőr védőrétegét, hogy védelmet nyújtson az időjárás viszontagságaival szemben
  • komfort: hozzájárul a bőr puhaságához és bársonyos érzetéhez

tmelcsi73

2019. október 4.

Kedvenc termékem a márkától. Jól hidratál, még nyáron is tudom használni.Érzékeny bőröm van, de nem okoz problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 4.

MrsWolf

2018. január 17.

Este szoktam használni, és smink alá is. Meglepően jó krém. Nekem bevált a száraz bőrömre. ;) Főleg, hogy ajándékba kaptam. Magamtól sose vettem volna Avon krémet, mert eddig amit használtunk anyuval, mind egy borzalom volt. Túlparfümözött, használhatatlan cucc. De ez jó. Majd jövök update-tel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

mmaryann

2017. szeptember 29.

Az egyik legjobb krém, amit valaha használtam. Kombinált bőrömnek nagyon megfelelő, gyorsan beszívódik, puhává varázsolja a bőrömet. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

RibizliGizi

2016. június 26.

Már a sokadikat vettem meg belőle! Nagyon kellemes,könnyen beszívódó krém! Ettől jobbat még nem találtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

baba_girl_16

2016. február 24.

Update:
Megvettem a teljes kiszerelést a minta elhasználása után nemsokkal. Egyáltalán nem bántam meg, tartós használata mellett is ugyanazokat tudom mondani: jól hidratál és minden egyes felkenéskor friss és üde lesz a bőröm. Nagyon erősen gondolkodok az öt csillagon. :)

2015.szeptember:
Hugicámtól kaptam egy mintát ebből a krémből, úgyhogy hosszú távú következtetést nem tudtam levonni, de ez a pár alkalmas használat után jó véleménnyel vagyok róla. A mintám 6 használatra volt elég, ami meglepett, hiszen nem gondoltam, hogy egy-egy alkalommal ennyire kevés is elég lesz belőle. Felvitel után olyan frissnek és üdének éreztem a bőröm, ráadásul az illata is nagyon jó. Nagyon jól végzi a dolgát, szépen hidratálta a bőröm. Egy-két alkalommal bezsírosodott a homlokom napközben, de nem vagyok benne biztos, hogy ennek köszönhetően, szóval egy erős négyest mindenképp megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Update:

2015.szeptember:

zonga

2016. február 10.

Én estére használom (nappalra igénylem a fényvédős krémeket), és szeretem. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Az illata is kellemes. Puha, hidratált lesz tőle az arcom, és ez a hatás sokáig megmarad. Nem okoz irritációt, pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 10.

kovikata

2015. május 22.

Akciósan vettem a dual szemránckrémmel és annyira megszerettem, hogy ezen túl is ezt fogom használni. Pillanatok alatt felszívódik, szinte megkönnyebbül az arcom, ha reggelente bekenem vele. Nagyon enyhe illata van, így bármilyen parfümöt használhatok hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

katuc77

2015. február 27.

Már sok száraz bőrre való krémben csalódtam, mert kellemetlen, zsíros érzést hagytak a bőrömön, nehezen szívódtak be. Ezt a krémet nagyon vártam, és igencsak kellemes csalódás volt. Finom illat, szép csomagolás, és a bőröm nagyon hamar beszívja, nem marad zsíros, kellemetlen érzés utána.

Most, hogy már majdnem üres az üvegem, továbbra is azt mondom, hogy nagyon bevált. Reggel és este is használom, újabban egy cseppnyi arcolajjal is dúsítani szoktam (Alverde Vadrózsás), mivel a fűtési szezonban, a hideg, szeles időben bizony kiszárad az arcom, de még így is nagyon jó érzés. Egy kicsit tovább tart, míg beszívja a bőröm, de maradéktalanul beszívódik. Nem okoz pattanásokat, kipirosodást. Biztos, hogy újból meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

pverus

2015. február 14.

Éjszakai krémként használom, ahhoz képest, hogy könnyű állagú, szerintem elég sűrű, és reggelre nem is szívja be maradéktalanul a bőröm. Pedig nem lenne rossz, mert elég jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

hvikcsu

2015. február 11.

Ajándékba kaptam ezt a krémet. Én alapozó alá szoktam felkenni, mint "primer", sok mindent nem változtat a bőröm minőségén, se nem rontja, se nem javította. El fogom használni, mert így az alapozónak egy tökéletes alapot nyújt, de egyébként a bőröm minőségét tényleg nem befolyásolta. Pattanásaim nem lettek tőle, hál' Istennek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Isononanoate, Isostearyl Neopentanoate, Petrolatum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Phytol, Trimethylsiloxysilicate, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sphingolipids
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Choleth-24, Ceteth-24
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Steareth-2, Choleth-24, Ceteth-24
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Phytol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Caramel, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Phytol eo I i

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színező anyag. (Piros)