Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A megújult Anew Ultimate család 6 termékből áll, egy új áttörő technológiával készült, amely felhasználja azt a tudományos felfedezést, miszerint a bőrsejtek nemcsak 1, hanem 7 féle fiatalságproteint tartalmaznak, amik befolyással lehetnek a bőröregedési folyamatra. Segít javítani és helyreállítani a feszességét vesztett bőr állapotán. Az éjszaka folyamán segít megújítani az arcbőrt, hogy az fiatalosabb kinézetű lehessen. Pro 7Sirtuin technológiával harcol a bőröregedés jelei ellen.

helmo75

2015. október 21.

Akciósan vettem.Nem igazán hidratál, nem látok változást a bőrömön.Egynek elmegy , nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

plast123

2015. július 15.

Nagyon kellemes, puha lesz a bőröm tapintása. Talán még a szem alatti karikáim is kevésbé látszódnak. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

Heloise

2015. június 15.

Nagyon szép csomagolásban érkezett hozzám, kifejezetten tetszett, hogy Avontól szokatlan módon masszív a doboza, és minőségi, arany tégelye van. Nem az az ultragagyi műanyag amit a drogériákban újabban egy-egy neves márka képes a polcokra tenni. Finom, nem túl erős vagy tolakodó az illata, még pont kellemes. A textúrája nagyon könnyen kenhető, lágy, mégis érződik rajta hogy masszívan van benne minden földi jó ami éjszakánként kell egy megfáradt arcbőrnek. Szerencsére nekem egyáltalán nem csípte, vagy marta az arcom, pedig tényleg lelkiismeretesen mindenhová jut belőle. Reggelre simább, feszesebb és ragyogóbb az arcom. Még csak egy hete használom, de egyelőre hosszabb távon tervezem, hogy barátok leszünk mi ketten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 15.

bessie

2015. január 12.

Az egyik legjobb Avonos bőrfeszesítő krém, de mivel ez idősebb bőrre lett kitalálva, én csak időnként használom (felváltva Nívea Q10 krémmel). Felkenve eleinte csíp az AHA sav miatt, de ez hamar elmúlik. Nem kenek fel sokat, de nem is szívódik fel olyan gyorsan. Ettől függetlenül reggelre az arcbőröm puha, hidratált, és feszes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

kissbarbara1990

2014. szeptember 28.

Anyukám példányát muszáj volt kipróbálnom :) Valóban büdös amikor a bőrre kerül :( De ez nem is érdekelt, mert nagyon szépen hidratálttá tette a bőrömet és a finom vonalacskáimat is kisimította ezáltal. Reggel krémeznem se kellett annyira jól teljesített. 2 hét használat után viszont a kombinált bőröm besokallt tőle és egy hiperbrutálmega pattanásom lett tőle amivel többen bőrgyógyászati ügyeletre küldtek azon a hétvégén. Így leálltam vele, nagy nehezen a pattanás begyógyult de eléggé meglátszódik a helye :( Aztán tettem vele még egy próbát és már az első alkalommal lemostam inkább mert éreztem hogy nem lesz jó vége :(
Lepontozni nem fogom, mert nem az én bőrtípusomnak való kence, anyukámnak nagyon bevált már a 2. üvegcse végén jár :) deszeretnémhanekemisjólenne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

szeliger

2014. szeptember 27.

Nem szerettem ezt a krémet. Az illata a tégelyben még csak elment valahogy, de a bőrömön kellemetlen, szúrós szagúvá vált, izzadtságra emlékeztetett. Arcra nem is sokat használtam emiatt, a nyakamra és a dekoltázsra kenegettem el, az arckrémem elnyomta a szagát, így el lehetett viselni. Hatásában sem nyűgözött le, irritációt nem okozott, de csoda sem történt, a ráncok maradtak. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

ritus206

2014. július 30.

Olyan érzésem van mintha én más krémet használnék mint a többiek.Majdnem szégyelltem leírni a véleményem, amikor rájöttem hogy ennek pont ez a lényege.
Az illata kellemes, állaga zsírosabb, de nekem egyáltalán nem szívódik fel, így olajos vastag réteget hagy a bőrön. Bár egy árnyalattal jobb mint a nappali mert az használhatatlan smink alá.Nem nagyon vagyok ráncos, de ettől pont hogy petyhüdt lett a bőröm, átváltottam más krémekre.A legolcsóbb krém is jobban működött mint ez, de való igaz hogy az illata kellemes volt és a csomagolása is nívós.De minek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Mocha Latte

2013. május 21.

Nagyon szeretem! Finom illatú, bársonyosan puha lesz tőle az arcom. Amióta ezt használom látok javulást a pici ráncokat illetően és szebb a bőröm. Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

gyik

2013. április 24.

Érzékeny bőrömön nagyon bevált, gyorsan felszívódik, nem marad utána ragacsos érzés. Annyira még nem látom a ránctalanító hatását, de hát még csak 1 hónapja használom és szerintem nem is vagyok még olyan ráncos, hogy feltűnő legyen a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Feketepárduc

2013. január 24.

Könnyen felszívódó, ugyanakkor tartalmas krém. Illata szuper (kellemes és elegáns), mint a többi Ultimate7S terméknek. Vegyes a bőröm, egyúttal érzékeny is, de ezt a krémet szinte beszippantja: semmi ragacsos utóérzet. A használata után a bőröm puha, selymes, jó hozzáérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Melicope Hayesii Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Isomalt, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Phytol eo I i

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színező anyag. (Piros)