Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít kitölteni a vonalak és a ráncok láthatóságát és védi a bőrt a napsugárzás okozta károsodásoktól. Feszesebb kinézetű és érzetű lesz tőle arcbőre. Pro 7Sirtuin technológiával harcol a bőröregedés jelei ellen.

helmo75

2015. október 21.

Akciósan vettem.Jól hidratál de nem érzem feszesebbnek a bőrömet tőle.Egynek elmegy de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

kissbarbara1990

2014. szeptember 28.

Csak párszor pacsmagoltam be magam vele, de nem hidratál annyira mint az éjszakai párja. ja és ez is büdös :) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

ritus206

2014. július 30.

Nem lehet mondani hogy nem vártam ki a hatását mert elhasználtam egy teljes üveggel, nem ránctalanít, nem szívódik be és petyhüdté teszi a bőröm, ami sosem volt az.Sminkelni egyáltalán nem lehet rá.Fényes olajos bevonatot képez a bőrön, amivel még a legkomolyabb alapozók sem tudnak megbirkózni.Átfénylik, fulladozik alatta a bőröm.Az éjszakai változata sem sokkal jobb, talán egy árnyalattal.Nagyon rossz, de legalább az illata és a csomagolás jó.De minek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Bibe

2014. április 12.

Én felcserélve használom az éjszakai és nappali krémet, mert a nappali nem igazán szívódik be, az éjszakai viszont gyorsan. Kellemesen hidratált és puha lesz tőle a bőröm, finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Micuska

2013. október 21.

Pár honapja kiprobáltam egy éjszakai mintát...imádtam,annyira széppé tette a boromet, két hete használom nagy kiszerelésben, szo szerint megégeti a boromet...kedvem lenne kidobni,nem tudom mit tegyek vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Feketepárduc

2013. szeptember 12.

Nagyszerű krém - igazából nem gondoltam volna, hogy valaha is lelkesedni fogok egy Avon krémért. Az Ultimate 7S termékcsalád nappali és éjszakai krémjei is kiváló. A bőröm jól hidratált és feszes tőle. A krém illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

nagy.nikike

2013. július 15.

Ayukám és a jövendő Anyósom is ezt használja, mindketten elégedettek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Ayukám és a jövendő Anyósom is ezt használja, mindketten elégedettek vele.

Mocha Latte

2013. május 21.

A 9-es katalógusban bevezetésre kerül ennek a krémnek a lotion változat. Összetevőiben ugyanaz, de direkt nyárra való könnyebb formula és 50 ml-es.
Szeretem ezt a krémet, nagyon finom az illata, szépen hidratál, az éjszakai krémmel együtt használom. Nyáron nekem is kicsit sok a bőrömnek, így várom az új formulát. :)
Egyébként kipróbáltam ennek a krémnek a színezett lotion változatát, mintám volt belőle, az sem rossz. Könnyű krém, pici színt is ad az arcnak, csak sajnos az 30 ml-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Moncsesz

Korcsoport: >54
2013. május 21.

Sokan elégedettek ezzel a krémmel, úgyhogy biztos jó,de az én érett vegyes bőrömre túl zsíros.
Az biztos, hogy jól hidratál, mivel az említett probléma miatt igyekszem keveset kenni, a bőröm nem húzódik, de összességében nem szeretem.
Érdekes ez a termékcsalád, mert az éjszakai krémje kimondottan jól esik, és szépen be is issza a bőröm.
Úgyhogy ezt a nappali krémet lecserélem, csak nem tudom még, hogy mire.
Figyelmembe ajánlották az Oriflame Ecollagen és a Bioclinic krémjeit.
Nem tudom, hogy jobban járnék-e velük ( Az Oriflame termékeket nem ismerem, nem tudom, hogy mennyire hatékonyak ), vagy keresgéljek az Anew márkából egy könnyebb nappali krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 21.

Úgyhogy ezt a nappali krémet lecserélem, csak nem tudom még, hogy mire.
Figyelmembe ajánlották az Oriflame Ecollagen és a Bioclinic krémjeit.

gyik

2013. április 24.

Érzékeny bőrömet nem irritálja, viszont szerintem sokkal zsírosabb, mint az éjszakai verziója, pedig ez fordítva szokott lenni. Mindenesetre elég hamar beszívódik ez is és nem hagy maga után ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Antioxidánsok: Melicope Hayesii Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Isomalt
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytol eo I i

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színező anyag. (Piros)