Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű nyári színezett hidratáló lotion 45 év feletti korosztálynak 20-as fényvédővel. Ultrakönnyű nappali lotion, mely harcol a bőröregedés 7 jele ellen, hidratálja a bőrt és fokozza annak üde ragyogását. Micro-Sheer+ technológia: tökéletesen egyesül bármely bőrtónussal és fiatalos ragyogást kölcsönöz. Pro 7 Sirtuin technológia: a 7 fő sirtuint, azaz fiatalságproteint célozza meg, és harcol a bőröregedés 7 jele ellen: ráncok, kevésbé feszes bőr, megereszkedett bőr, egyenetlen bőrtónus, öregségi foltok, kevésbé rugalmas bőr, egyenetlen bőrszerkezet. Hipoallergén, érzékeny bőrre is alkalmas.

Tulipan19

2012. október 29.

Egyszerűen zseniális! Éppen azon gondolkodtam nyár elején, hogy kellene valami könnyű krém nyárra, amikor megjelent és kipróbáltam. Mióta megjelent, szinte csak ezt használom nappali krémnek, vagyis négy-öt hónapja! Nem zsíros, nem ragad utána a bőröm, krém és enyhe púder egyben. Az első néhány napban volt pár pattanásom (ez nekem minden krémnél előfordul), azóta semmi. Természetesnek látszik a bőröm vele és nem olvadt le nyáron sem. Az én bőröm picit sötétebb, nem használok külön alapozót, ez tökéletesen elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 29.

magnes

2012. június 29.

Jó kis krém! Tényleg lotion, könnyű, gyorsan beszívódó az állaga. Semleges az illata (bár én nagyon szeretem a többi Ultimate 7S termék illatát is), felkenéskor még picit fénylett, gondolom a kémiai fényvédőktől, de egy idő után az is elmúlt.
A színező hatása az érdekes..., ugyanis a krém olyan kékes-fehéres színű, amiben sötét kis pöttyök vannak, mint színezett krémtől, valami púder színű árnyalatot vártam. Igazából nem is színez, szóval a bőrtónusom más lett tőle, de nem olyan, mintha valami színezős krémmel, vagy alapozóval kentem volna be, hanem olyan természetes telt színe lett. Az én bőröm fehér, úgyhogy kíváncsi lennék, hogy sötétebb bőrön mit alkot. Jól hidratál, selymes az arcom tőle, elhasználtam az 5 db mintámat, ami volt, így tervezem megvenni a rendes kiszerelést. Nyárra finom, könnyű fényvédős ráncmegelőző krém lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 29.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Melicope Hayesii Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, PEG-200, Isomalt
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Phytol eo I i

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1