Avon

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2017. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Pro energy komplex-szel a fakó bőr, fáradt külső, finom vonalak és tág pórusok csökkentéséért.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Sajnos ezt is ahogy a nappali krémjét is nehéznek érzem, zsíros hatást kelt, ha nagyon vékonyan kenem akkor is. Hidratálása amúgy ok lenne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

HDorina

2019. február 16.

4 évvel ezelőtt vettem meg nagy örömömre a nappali krémmel együtt. Fiatal bőrre ajánlották. Sajnos 1-2x használtam csak, mert nagyon zsírosította az én egyébként is zsíros, tág pórusú bőrömet. Az illata jó, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

alexandra326

2017. január 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem sajnos nem vált be. Pattanásaim lettek tőle, adtam neki több esélyt, de mindig ugyanaz lett a vége. Hosszútávú hatásáról így nem tudok beszámolni. Nekem rettentően erős az illata, lehet ez a gond. Kevésbé érzékeny bőrre jó lehet. A csomagolás szép., az összetevők kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Csikucy

2017. január 3.

Imádom! Soha semmilyen arckrém nem vált be nekem (na jó, de... a Shiseido Ibuki, de azt nem vagyok hajlandó megfizetni): mindegyiktől zsíros, pattanásos, mitesszeres lett a bőröm, sminkelni se tudtam emiatt. Egy meglehetősen gyenge pillanatomban rendeltem ezt a krémet, a mai napig nem tudom megmondani az okát a korábbi tapasztalatokból kiindulva, de végül jó döntésnek bizonyult. Azonnal beszívódik, összehúzza a pórusaimat, kisimítja a bőrömet és másnap nyoma sincs zsírnak-fényességnek! Megváltás volt számomra megtalálni, nem is cserélném le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kapat8

2016. december 22.

Nagyon szeretném használni,mert tényleg kellemes nőies illata van és fejben már el is döntöttem milyen jó lesz az itteni vélemények alapján,de nem nagyon tudom használni mert pattanásokat okoz. Az arcom T vonalán kívül is ahol abszolút nem szokott lenni, még a nyakamon is. Sőt azt hiszem szalicilsavat is tartalmaz így épp ellenkezőleg kéne tennie. Nem tudom mely összetevője okozhatja ezt. Ráadásul maszk hatása van. Lehet ez okozza a patti képződést is. Az illata miatt elkenegetem másfele és emiatt kap két csillagot.☹🌺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

poubelle

2016. december 3.

Nagyon szeretem, már a másodikat használom belőle. A legészrevehetőbb változás a másnap reggel, az arcbőröm kisimult, ragyogó, és egységes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

csilla11112

2016. november 23.

Hónapokig használtam, jól hidratál, viszont borzasztóan zavar, hogy nem szívja be a bőr, és másnap daraboknak potyog le . Lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

csilla11112

2016. november 23.

2016. november 23. | Szerkesztés

2016. november 23. | Szerkesztés

Kila

2016. november 15.

Semmilyen krém nem vált be soha mindentől kijöttek a pattanásaim. De ez nagyon bevált az éjszakai és a nappali is! Könnyen,gyorsan beszívódik nem hagy zsíros érzetet,nem csillog a bőröm. Az illata pedig húú... hát nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Yubiri

2016. november 10.

2x próbáltam éjszakára, de sem ragyogóbb nem lett a bőröm, sem ránctalanításban nem jeleskedett, finomabb bőrtextúrám sem lett.
Termékmintát próbáltam, hosszabb távú hatásáról nem tudok írni, engem viszont nem győzött meg, hogy kell ez nekem, így nem fogom megvásárolni a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.