Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít regenerálni a bőröd az éjszaka folyamán, friss és kipihent kinézetet biztosítva arcbőrödnek, hogy ragyogó és üde külsővel ébredhess reggel. Hidratál és segít helyreállítani az arcbőr ragyogó és egészséges kinézetét, friss és kipihent kinézetet biztosít. A nők 91%-a egyetértett abban, hogy apróbb ráncaik csökkentek és bőrük struktúrája érezhetően javult 1 hét után.*

Bőrfinomító Perfect Cell komplex-szel és selyemkivonattal alkottuk meg az Anew Vitale termékeket, így hozzájárulnak a bőrsejtek megújulásához és a bőr belső szerkezetének újjáépítéséhez. Segítenek abban, hogy bőröd tónusa egyenletes maradjon és csökkenjen a ráncok megjelenése.

• a bőrtónus: egyenletesebb
  • a ráncok külseje: halványabb
  • a pórusok: kisebbek
  • a bőr textúrája: finomabb
  • a bőr: ragyogóbb

IvettNagy

2018. augusztus 5.

Elégedett vagyok vele, éjszakára rendszeresen használom. Könnyed lágy textura gyorsan be is szivodik és nincs ragacsos érzés. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Cremelove

2017. szeptember 21.

Összességében elégedett vagyok vele. Éjszakára használom felkenéskor picit csíp de ez hamar elmúlik reggelre friss egyenletes és hidratált a borom tole. Egyetlen problémam van vele mégpedig az hogy felkenes utan ossze csomosodik az arcomon amit kezkremeknel es testapoloknal sem szeretek de ez gondolom a szilikon tartalma miatt lehet. Illetve az illata nem túl természetes de a hatasa miatt ettol el tudok tekinteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

anettvagyok

2017. június 15.

Megbántam, hogy megvettem.
NAGYON parfümös. Igaz, hogy nem kellemetlen az illata, de rettentően tolakodó.
Az állaga nehéz és a beszívódása lassú.
Nekem nagyon ritkán vannak bőrproblémáim, de egy idő után megjelentek pici pattanások a homlokomon, és rájöttem, hogy ettől, mert amint abbahagytam a termék használatát, már el is múltak.
Pénzkidobás szerintem, sajnos 1 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Megbántam, hogy megvettem.
NAGYON parfümös. Igaz, hogy nem kellemetlen az illata, de rettentően tolakodó.
Az állaga nehéz és a beszívódása lassú.
Pénzkidobás szerintem, sajnos 1 *

aaniikoo

2017. május 31.

A nappali változatánál sokkal jobb. Nagyon szeretem az illatát, selymes volt mindig tőle az arcom. Eleinte próbáltam nappalra használni, de sajnos nem volt jó mivel az alapozó felvitelekor a krém lepergett, pedig hagytam neki elég időt beszívódni, ezért maradt az éjszakai használat. Ezért levonok egy csillagot de egyébként szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Budapest77

2017. március 31.

Nagyon jó krém, látható eredményekkel.
Tömörebb, feszesebb arcbőr teli energiával.
A krém fő profilja talán nem a ránctalanítás, hanem az energizálás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

Nagyon jó krém, látható eredményekkel.
Tömörebb, feszesebb arcbőr teli energiával.
A krém fő profilja talán nem a ránctalanítás, hanem az energizálás.

dorikatapal00

2017. március 26.

Bennem valami allergias reakciot valtott ki, az illata sem volt meggyozo. Egyszer probaltam emiatt, szóval a többi hatásról nem tudok infót. 😢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Judit1213

2017. március 20.

Géles az állaga, hamar beszívódik, nagyon jó az illata, viszont inkább nappalra használom. Selymes lesz a bőröm tőle, de ránctalanító hatása nem igazán van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

EgeresiLilla

2017. március 10.

Szeretem ezt a krémet, mert könnyed és nem olajos, hamar beszívódik a bőrbe. Ránctalanító hatást -sajnos -nem vettem észre. Az illata elég erős, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Pocoknyusz

2017. február 5.

Kellemes krém, könnyű, gyorsan beszívódik, egy éjszakai krémhez képest talán túl gyorsan is. Éppen ezért én, mivel a nappalra szánt krémem meg túl zsíros lett, felcseréltem a kettőt - nos, a világ nem dőlt össze. Frissnek és üdének érzem tőle a bőröm, de hogy nem ettől maradok ránctalan, az hótziher :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

galivali

2017. január 25.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Egyedül az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.