Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: dudorka, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új Anew Vitale termécsaládot 25 év feletti nőknek ajánljuk, akik aktív életet élnek, és akiknek lépést kell tartaniuk pörgős életstílusukkal. Az Anew Vitale segít csökkenteni a stresszt, az alváshiányt és az általános fáradtságot, hogy a bőr kipihentnek, frissnek, üdének és ragyogónak tűnjön.

Az Anew Vitale exklúzív ProEnergy komlexet tartalmaz - vitaminok, antioxidánsok és peptidek keverékét-, mely erősíti a bőr szerkezetét és segít megóvni a bőrt az idő előtti öregedéstől, belülről kifelé hatva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kicsicsillag05

2020. június 10.

Évekig használtam, jól hidratál, jó az állaga, az illatát pedig imádtam. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget maga után. Gazdagabb textúrájú krém, nekem száraz bőrre jó volt, zsírosra nem ajánlanám. Smink alá is nagyon jó, de önmagában is a fényvédő tartalma miatt. Szerintem ár-érték arányban kiváló, mindenképp jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

HDorina

2019. február 16.

4 évvel ezelőtt vettem meg nagy örömömre az éjszakai krémmel együtt. Fiatal bőrre ajánlották. Sajnos 1-2x használtam csak, mert nagyon zsírosította az én egyébként is zsíros, tág pórusú bőrömet. Az illata jó, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Scylla

2018. május 28.

Parfümös illatú krém, jól hidratál, plusz pont a fényvédőért. Kicsit lassan szívódik be, normál bőrre tavasszal szuper volt, de meleg nyári napokon illetve zsírosabb bőrre kevésbé lehet jó választás. A smink jól mutatott rajta. Szerettem, nem lett a kedvencem, de lehet, hogy még újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

pattelin

2018. március 15.

Elhasználtam egy tégellyel, de sajnos nem vált be! A csomagolása szép. Az illata is nagyon kellemes! De zsíros bőrüeknek nem ajánlanám! Fényes, olajos lett tőle a bőröm, még jobban zsírosította. Pattanásokat azért nem okozott. Normál bőrre jó lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Isabelle15

2017. november 18.

Esténként használom még akkor is ha ez nappalra hivatott 😌 a száraz részeket az arcomon szépen hidratálja. Nehezen szívódik fel tehát ezért sem ajánlom nappalra smink alá. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

anna.izso90

2017. november 1.

Hamar beszivodik es szep arcot csinal (tenyleg mintha kivirulna tole a borom).annyi negativuma van hogy iszonyat parfumos illatu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

koczanemese

2017. október 23.

Hiába fiataloknak való krém, nekem nehéz. Szürkés-ezüstös fényt hagyva az arcomon, nehezen szívódik. Smink alá használtam és kidolgozta a bőröm magából. Az illata kifejezetten finom, de mint tudjuk a rosacea nem bír semmit ami parfüm. Egy tégellyel használtam. Az ára kedvező, más márkákhoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Alexa02

2017. október 7.

Eleinte nem annyira szerettem, de aztán megbarátkoztunk. Nekem is jelentek meg kis pattanásaim, de annyi minden mást is használok, hogy nem szeretném ennek a krémnek a számlájára írni, nem tudom, volt-e szerepe benne, higy kijöttek ezek a pattanások. Összeségében jól hidratál, kicsit hagyni kell beszívódni, de aztán jól lehet rá sminkeni is. Az összetevőlistáján viszont van néhány dolog, ami nem olyan szép, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

aaniikoo

2017. május 31.

Elhasználtam egy tégellyel, de nem nyerte el a tetszésemet teljesen. Vannak az arcomon szárazabb területek (mint például az orrom), amin nagyon is jól működött, de az alapjában véve zsíros bőrömet még jobban zsírosította. Így az abbahagyása után rá kellett jönnöm, hogy sok pattanást is okozott. 2 csillagot kap azért, mert a száraz részeknél meg voltam elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

niki994

2017. május 3.

AVON-ékba megint csalódni kellett.. Jó kis krém lenne ha nem okozna irritációt nem tudtam sokáig használni 2x bekentem reggel magam és már jöttek is a kis drágaságok az arcomon, pedig bíztam benne hogy most valami jót dobnak össze, de megint nem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytol eo I i

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.