Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Anew Vitale ProEnergy komplex-szel, mely tökéletes választás azoknak a 25 év feletti hölgyeknek, akik mozgalmas és gyakran stresszes életvitelt folytatnak. Bársonyosan sima, gyorsan felszívódó, hidratáló formula, virágos-gyümölcsös illattal, mely nem tömíti el a pórusokat és az arcbőrt fiatalosabbá és ragyogóbbá varázsolja.

Így működik: könnyű állagú formulája gyorsan beszívódik a bőrbe, és 25-ös fényvédelmet biztosít. Hidratál és mattítja a bőrt. Harcol a fáradtság jelei ellen, és a bőrt fiatalosabb kinézetűvé és energiával teltté teszi.

Használata: Reggelente vidd fel tiszta, száraz bőrödre. Gyengéden masszírozd arcod és nyakad bőrébe.

Midian0202

2019. június 20.

Hamar beszívódik és kellemes az illata.
Nem lesz utána zsíros érzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Hamar beszívódik és kellemes az illata.
Nem lesz utána zsíros érzet.

Lucyll

2016. szeptember 5.

Igazából szerettem ezt a lotiont, mert valahogy szebbé tette a bőröm, tényleg összehúzta a pórusaimat. Sminkalapnak használtam (nem szeretem az alapozókat, ezért minden alternatív megoldásra nyitott vagyok), javított a bőröm állagán. Az egyetlen, amit kicsit hiányoltam, a tartós hidratálás volt. Már dél körül éreztem, hogy húzódik az arcomon a bőr. Ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Marcsita

2016. július 25.

A felvitelt követő 2-3 órában nekem valóban teljesíti a beígérteket, viszont utána zsíros lett tőle a bőröm, lehet télen jobban beválna, így nyárra felejtős egyenlőre. Egyébként a csomagolás szerintem szemet gyönyörködtetű, az illata kellemes, de egy kicsit túl sok, én szinte egész nap éreztem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 25.

blilla91

2015. június 16.

Ezelőtt egy drogériás fényvédős arckrémet használtam, mitől már alig 2 óra elteltével diszkógömb lett a homlokom. Igazából nem is voltak különösebben nagy elvárásaim, hiszen a T-vonalamra a kimondottan mattítóként reklámozott kencék sem szoktak beválni, egy fényvédős cucctól így el se vártam, h a napközben külön rásegítés nélkül valamikor nem zsírosodjon be, hiába állítja az ellenkezőjét. (Bár ugyanezen család BB+ krémje is nagyon jó, de ott pl én azért hazsnálok vagy hintőport vagy púdert h tartson nap végéig) Na ahhoz képest kellemesen csalódnom kellett, hiszen amit ígér, azt maximálisan betartja nekem. Most már lassan két hete használom minden nap, korán reggel megtisztított arcomra felkenem, nagyon könnyű állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet vagy olyan érzést h valami van az arcodon, isteni finom illatú lotion indokolatlanul nagy tubusban (az 50ml krém egy 75ml-es planet spas arcmaszknál is nagyobb tubusban van... -.- ). Általában reggeltől a lemosásig eltelik olyan 12-14 óra is éééés a T-vonalban nem zsíros, az állam pedig úgy hidratált, hogy nem kell külön hidratálót használnom (kombinált arcbőröm van ugyanis). O.o Ami fura, h pedig a nap végén megvan az a zsíros érzet a homlokomon, de ha a kezemmel odanyúlok, vagy belenézek a tükörbe, akkor egyáltalán nem olyan, csak maga az érzet van meg. Sajnálom, h már nincs katalógusban, mert ha elfogy újravenném. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

-Agi-

2014. június 25.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, tavasztól-őszig csak ezt használom, mivel még 25-ös fényvédőt is tartalmaz. Az összetevőkről azonban annyit, hogy egyszer utazás előtt kisebb tégelybe tettem a krémből egy keveset, és pár nap alatt teljesen szétmarta a tégelyt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

rtteszvesz

2014. május 20.

Az anew szemkrémjéhez hasonlóan nagyon könnyezik tőle a szeme és csíp, így nem tudok rá sminkelni. Az arcomra elmegy, de a szememre nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

ljudith78

2013. október 26.

Mint ahogy az arctisztítóhoz is írtam, itt is nagyon zavar az erős illat, más hibáját nem tudok felhozni, mert jó sminkalap. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Kleopátra

2013. július 17.

Nah végre egy jó krém amitől nem leszek tiszta pattanás! Remek az illata, és energiával tölti fel a bőröm. Amint bekenem reggel az arcom egyből szinte sugárzok,még ha bal lábbal is keltem fel :)) Szerencsére nem lesz tőle zsíros a bőröm, így alapozót is bátran kenek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

kokenyesiedit

2013. július 1.

Most próbáltam ki először, de nagyon féltem. Az illata isteni, nem ragad, szinte azonnal beszívódik, az elején kicsit fénylik, de utána nagyon jó érzés. Nem tömíti el a pórusokat, de hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)