Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A kis tégely sok különböző árnyalatú pici, opálosan csillogó púdergyöngyöt tartalmaz. A gyöngyök egyedi összetételének köszönhetően a púder nagyon tartós, meleg, bronzos ragyogást kölcsönöz az arcbőrnek.

pinkyy

2019. február 10.

Jó kis barnító, sokáig elég. Az én bőrömnek túl meleg árnyalat, de tényleg szerethető kis gyöngyök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Blackey

2019. január 14.

Nekem nagy kedvenc!
Kontúrra használom magamon és ha mást sminkelek.
Imádom a színét és nagyon szuperül lehet használni, a csillámosságát én nem vettem eddig észre.
Remélem még lehet kapni, mert ezt kaptam és még mindig van belőle, de tartalékba nem lenne rossz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Nekem nagy kedvenc!
Kontúrra használom magamon és ha mást sminkelek.

Era012

2017. december 27.

Legjobb barnító, amit valaha használtam. Kifogyhatatlan, örökké elég! Ez a régi kiadás, ma már több árnyalatban is forgalmazzák, más-más néven. Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, hogy a mai kiadások közül ez melyik árnyalatnak felel meg. (Bár ezt kétlem), de ha egyszer kifogynék belőle, jó lenne tudni, melyik árnyalatot rendeljem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Frubel

2017. szeptember 6.

Pár hete használom ezt a terméket és azt kell mondanom, szuper! Hidratáló és alapozó feltétele után szoktam vékonyan felvinni, gyönyörű nyáros bronz árnyalatot ad a bőrömnek! Egyértelműen 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

KuliKali

2016. október 23.

Háááát...
Tegnap dolgoztam vele,vagyis megpróbáltam,mint ügyeletes sminkes a családban. Nővéremet sminkeltem,övé volt a termék,és váltig állította,hogy ezt ő mindig használja,neki ez mindig tök jó,stb. Kipróbáltam. Semmi. Jóóól beletunkoltam az ecsetet. Semmi. Kivettem egy golyócskát na majd azzal kontúrozok. Semmi. Nem fog. Semmit. Kiszáradt? Nem tudom,hát vagy 8 éves az tény,de van ilyen? Egy égetett felületű termék így kiszáradhat? Nem tudom,mindenestre érdekes. 3at adok neki,mert nem értem mi lehet vele,de állítólag nem rossz termék. Szívesen megnéznék egyet újonnan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

Háááát...

dzsudzsi

2016. július 29.

Évek óta kedvenc, nagyon szép színt ad nyáron, bár sajnos nem túl tartós. Nem szoktam megvárni, míg elfogy, mert olyan sokáig kitart, hogy egy idő után furcsa szaga lesz, olyankor újat veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Karenina

2015. március 2.

Télen nagyon szeretem.Alkalomra vagy csak enyhe sminkkel...Hercegnői tartást ad,hogy a bőröm szinte olyan mint a selyem és isteni illatú.Csak annyi a hibája,hogy elég látványos ha használom.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Enca

2015. január 9.

Hahaha... boldog voltam, mikor megvettem 18 évesen... :-) Máris nagylánynak éreztem magam :-) aztán nem használtam, mert nem illett hozzám, mai napig sem illik... :-) Barátnőm örült nagyon ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

rosa.love

2014. november 7.

Ez régen elég nagy durranás volt, mindenki ilyet akart. Anyukámnak volt, néha használtam. Viszont számomra fullasztó az illata és túl csillámos. Plussz nem illatmentes, ezzel sajnos az én bőrömnél betette a kaput.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 7.

timitoldi

2014. november 5.

Nekem bevált, nem csak szép lesz tőle az összhatás, hanem nagyon sokáig eltart. Mindennap használom szinte kivétel nélkül, és már egy éve vettem. Tényleg szuper, megéri az árát. Először mikor megrendeltem és kipróbáltam a gyöngyöcskék szanaszét gurultak :D De azóta megtanultam, hogy ha a gyöngyök benne maradnak az ecsetben, akkor óvatosan ki lehet szedni őket. És ha már megtanultuk használni, akkor már nem is maradnak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.