KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon Care Kéz-Köröm és Körömágybőr Ápoló Argánolajjal, Glicerinnel és E-Vitaminnal

Avon

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n 349 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu, 349 Ft

Argánolajjal, glicerinnel és E-vitaminnal dúsított krém, mely jól ismert antioxidáns hatásáról, ez a krém hosszan hidratálja a száraz bőrt, használat után a bőr bársonyosan puha és hidratált lesz.

Ár: 349 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

theodora19

2017. október 26.

Fura, nekem az utóbbi időben ez volt az egyik kedvenc krémem. Nekem beszívódott, semmi morzsolódást nem tapasztaltam, illetve az illatát is szerettem... Mivel elég zsíros, ezért én főleg éjszakára kentem be vele a kezem és a körömágybőrt, nekem használt!

theodora19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

KLD

2017. július 2.

Én is csak azokhoz tudok csatlakozni akik szerint ez borzalmas. Sajnos nekem sehogy sem használ, nagyon morzsolódik alig szívódik be, az illata se tetszik.

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

TeodoraHegedus

2017. május 23.

Ez valami borzalom, Hogy lehet valami ilyen büdös és ilyen haszontalan? Alig szívódott be, nem ishidratált, nem csinált semmit se csak bebüdösített...
Az lett a sorsa, hogy a bőr kanapéra kentem, hátha legalább azt egy kicsit ápolja, meg szép fényt ad neki...

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

sziszoka

2017. május 1.

Nekem egész jól bevált.Nagyon hamar beszívja a bőröm,könnyű állagú,semmi illat.Én a méhpempősnél tapasztaltam a ragacsosságot,nem ennél az argánolajosnál.Nem egy csodaszer,de én már a második tubust használom.

sziszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Ella

2017. április 30.

Így van, nálam sem szívódik be, hanem egy réteget képez, kézmosásnál feloldódik és lejön, ha nem mosok kezet, akkor morzsolódik, mint a radír. Ha nagyon száraz a kezem, akkor sem szívódik be, csak szétmarja. Ha megelőzésképpen használom, akkor pláne nem issza be a bőröm. Kár volt megvenni. :(

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Babsszi

2017. április 18.

Az illata nagyon jó, aztán itt ki is fújt a jó tulajdonságai. Nem szívódik be, hanem "lemorzsolódik", minden használat után le kellett mosnom a kezemről, ezáltal nem is hidratált.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

zsofia960217

2017. március 19.

Az illata jó, de annyira nem szerettem, mert lassan szívódik be. Egyébként egész jó, de inkább magasabb ár kategóriából fogok következőleg választani

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

belaura

2017. január 23.

Számomra szörnyű az illata, nem is tudom milyen "gyógykenőcsre" hasonlít, illetve a valós hidratálás helyett egy szilikonos réteget képez a kezemen, ami kézmosásnál lejön.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

rammy717

2017. január 4.

Nagyon nem vált be. Arra számítottam, hogy jól fogja hidratálni a kezemet, ehhez képest semmi hatása nincs. Az illata átlagos - nem rossz, de jó sem. Gyorsan "felszívódik", viszont egy réteget képez, és kézmosáskor ahogy víz éri a kezem, csúszós lesz.. Szóval ez elég érdekes. Biztosan nem veszem újra.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Cintiaa

2016. december 12.

Nem tudom, hogy a többieknek miért nem jött be, én lassan a végére érek a tubusnak és teljesen elégedett vagyok a termékkel. Nagyon hamar beszívja a kezem és jó puha lesz. Kézmosás után ugyan eltűnik a hatása, de újra bekenem és probléma megoldva. Az egyetlen problémám a csomagolásával van. Jobban szeretem a tekerős kupakokat, mert sajnos egyszer már kinyílt a táskámban és kicsit ki is folyt, ezért muszáj levonnom.

Cintiaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)