KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon Care Kéz-Köröm és Körömágybőr Ápoló Argánolajjal, Glicerinnel és E-Vitaminnal

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu, 399 Ft

Argánolajjal, glicerinnel és E-vitaminnal dúsított krém, mely jól ismert antioxidáns hatásáról, ez a krém hosszan hidratálja a száraz bőrt, használat után a bőr bársonyosan puha és hidratált lesz.

Ár: 399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 350 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

esstii

2018. február 15.

Egy darabig szerettem, használtam, viszont nagyon lassan szívódott be, és néhány hónap után darabos lett annyira megbüdösödött, hogy ki kellett dobnom. Kár érte :/

esstii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Petra9323

2018. január 15.

Több testvérét próbáltam, de ez borzasztó messze a legrosszabb, valami büdös gyógyszerre emlékeztető szaggal... Nagyimnak bejött, így neki adtam

Petra9323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

sieszter

2017. december 28.

Ha keveset kenek naponta többször, akkor nem morzsolódik, de ha nagyobb adagot nyomok ki belőle, h "akkor most jól bekrémezem a kezem", akkor igen. Szétkenéskor tényleg büdös, de utána a kezemen nem. Apránként adagolva mérsékelten hidratál. Nem valami jó krém.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

vanilla0313

2017. november 28.

Nekem is ugyanazok a tapasztlataim, mint sokaknak előttem: büdös, felkenés után néhány perccel lepereg, mint a radír, a hatása sem nagy szám, és ami nem pereg le belőle az kézmosás során csúszós réteget képezve oldódik le... Nagyon rossz! juj

vanilla0313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

theodora19

2017. október 26.

Fura, nekem az utóbbi időben ez volt az egyik kedvenc krémem. Nekem beszívódott, semmi morzsolódást nem tapasztaltam, illetve az illatát is szerettem... Mivel elég zsíros, ezért én főleg éjszakára kentem be vele a kezem és a körömágybőrt, nekem használt!

theodora19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

KLD

2017. július 2.

Én is csak azokhoz tudok csatlakozni akik szerint ez borzalmas. Sajnos nekem sehogy sem használ, nagyon morzsolódik alig szívódik be, az illata se tetszik.

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

TeodoraHegedus

2017. május 23.

Ez valami borzalom, Hogy lehet valami ilyen büdös és ilyen haszontalan? Alig szívódott be, nem ishidratált, nem csinált semmit se csak bebüdösített...
Az lett a sorsa, hogy a bőr kanapéra kentem, hátha legalább azt egy kicsit ápolja, meg szép fényt ad neki...

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

sziszoka

2017. május 1.

Nekem egész jól bevált.Nagyon hamar beszívja a bőröm,könnyű állagú,semmi illat.Én a méhpempősnél tapasztaltam a ragacsosságot,nem ennél az argánolajosnál.Nem egy csodaszer,de én már a második tubust használom.

sziszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Ella

2017. április 30.

Így van, nálam sem szívódik be, hanem egy réteget képez, kézmosásnál feloldódik és lejön, ha nem mosok kezet, akkor morzsolódik, mint a radír. Ha nagyon száraz a kezem, akkor sem szívódik be, csak szétmarja. Ha megelőzésképpen használom, akkor pláne nem issza be a bőröm. Kár volt megvenni. :(

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Babsszi

2017. április 18.

Az illata nagyon jó, aztán itt ki is fújt a jó tulajdonságai. Nem szívódik be, hanem "lemorzsolódik", minden használat után le kellett mosnom a kezemről, ezáltal nem is hidratált.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)