Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Bőrsimító testápoló gyapottal és mézzel. Bársonyosan puha és sima érzést kölcsönöz bőrének.

ForestNymph

2012. október 20.

Én szerettem, rendelnék még, de már ez sincs. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Én szerettem, rendelnék még, de már ez sincs. :((

bandita

2012. június 28.

Hasonló tapasztalatokkal számolhatok be, mint Cu2tka-baba, a hatékonyság és illat tekintetében. Békével telt el az az egy-másfél hónap, amíg használtam. Nem irritálta az én bőrömet sem. Szerethető, semleges illatával elégedett voltam. Szerettem benne továbbá, hogy kiürülés közeledtével fejre lehetett állítani a flakont és így szinte az utolsó cseppig el tudtam fogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 28.

Cu2tka-baba

2012. június 26.

Nem rossz én akciósan vettem 400 Ft- körül elsősorban a mennyiség miatt, mert elég száraz a bőröm és sok testápoló fogy nálam. Az illata először furcsa, de megszokható ez az édeskés illat. A hidratálását tekintve közepes, először nagyon jó, de idővel mintha hozzászokna a bőröm, majd ha nem használtam 1-2 hétig újra kellemes érzést nyújtott. Mindent összevetve nem rossz és az érzékeny bőrömet sem irritálta. Az összetevő lista viszont nem szépít a helyzetén...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.