KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 2499 Ft

• segít mélyebbé tenni a napbarnított bőrszínt, miközben hidratál
  • elősegíti a természetes barnulási folyamatot
  • enyhén napbarnított bőrszínt kölcsönöz

Ár: 2499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

lovecreams

2018. szeptember 13.

Őszintén, én nem vettem észre, hogy segített volna a barnuláson. Az illata kellemes, ad egy kis színt, gyorsan beszívódik, nyárhoz mérten hidratál, de ennyi.
Az eredeti árát biztosan nem éri meg, én is egy ezresért jutottam hozzá.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Az eredeti árát biztosan nem éri meg, én is egy ezresért jutottam hozzá.

MrsBean

2018. július 7.

Amióta használom, azóta nincs napozós idő :'-D kiváncsi lennék pedig az eredményre. Az illata nagyon finom. Imádom, hogy gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, puhácska tőle a bőröm. Majd ápdételek, ha visszatért a normális nyár. :-)

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Hajni05

2018. július 3.

Valamit talán használ de nem az igazi.

Hajni05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Valamit talán használ de nem az igazi.

spavanilly

2018. június 19.

Szerintem ez az "Avon Sun + Maxi Tan napozás előtti lotion béta- karotinnal" termék megújított változata:)
Legalábbis ebben a reményben rendeltem meg, mivel a fentebb említett kencém kifogyóban van.
Örülök, hogy SPF 5, mert én kizárólag lábra használtam, mert ott valamiért nagyon nehezen barnulok.
Ósszehasonlítottam a 2 termék összetevőit, és nagyon sok az egyezés, viszont a sorrend más...
Még nem volt " éles bevetésen", mert előbb kifogyasztom az elődjét:)
Viszont azért kipróbáltam a kezemen:
- illat ( isteni): egyezik
- szín ( halvány sárgás, csillámos): egyezik

Megelőlegezem az 5 csillagot, írok majd UP- ot, ha valami extrém eltérés lenne!☺

(Én 999,- Ft- ért vettem.)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Még nem volt " éles bevetésen", mert előbb kifogyasztom az elődjét:)
Viszont azért kipróbáltam a kezemen:
- illat ( isteni): egyezik
- szín ( halvány sárgás, csillámos): egyezik

(Én 999,- Ft- ért vettem.)

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.