Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosalie1991, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2017. április 20.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

5 dimenzióban hat:

Segít

• csökkenteni a narancsbőr külsejét,
  • növeli a zsírégetést,
  • formálni és feszesíteni,
  • meggátolni az új narancsőr kialakulását
  • kisimítani és hidratálni a bőrt.

Water / Aqua Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Glycerin h 0 0Glycolic Acid kh Propylene Glycol h Behenyl Alcohol eo I al PEG-40 Stearate ti I eu Octinoxate f 0 0Steareth-2 ti I eu 2 2PVM/ MA Decadiene Crosspolymer Lauryl Lactate eo Phytol eo I i Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Ammonium Hydroxide Parfum/Fragrance i Phenoxyethanol ta Alcohol Denat. al Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Dimethicone eo I szil 1 0Isohexadecane eo Menthol Sodium Hydroxide Trimethylsiloxysilicate eo I szil Carnitine HCL hDisodium EDTA Polysorbate-60 ti I eu Glycine Soja (Soybean) Seed Extract PEG-8 h Coleus Forskohlii Root Extract eo I h Bupleurum Falcatum (Sickle-Leaf Hare's Ear) Root Extract Xymenynic Acid eo Averrhoa Carambola Leaf Extract Celosia Cristata Extract a Crataegus Monogyna Fruit Extract PEG-60 Almond Glycerides eu Amorphophallus Campanulatus Rhizome/Root ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Cetyl Hydroxyethylcellulose Prunella Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Caffeine Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Ethylhexylglycerin Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract aGlycine Max (Soybean) Symbiosome Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract a Yeast Extract a Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces Lysate Extract h I gy Lactoferrin Phospholipids h Saccharomyces Ferment Filtrate h

Veszter94

2019. január 26.

A narancsbőr kezdetben tényleg csökkent, de ahogy végleg abbahagytam a krém használatát a bőröm sokkal rosszabb állapotba került mint amilyen volt. Én nagyon megbántam ha tehetném visszacsinálnám. Az illata jó volt, én semmi bizsergető érzést nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Agi0819

2018. január 4.

Most kezdtem el használni, elég nehezen szívódik be, nagyon sűrű állaga van. Használat után a bőröm kellemesen bizsereg tőle. Remelem hatása is lesz :) par hét után jelzem az észrevételt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Vicus7

2017. november 5.

Sima lett tőle a bőröm a narancsbőrt szépen halványítja. Hátránya, hogy nehezen szívódik fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

laurylole

2017. október 19.

Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve, pedig nem fűztem hozzá nagy reményeket, de úgy voltam vele hogy egy próbát megér.
Már az első használat után éreztem, hogy feszesebb a bőröm, de amikor a második alkalom után észrevettem, hogy csökkentette a narancsbőrt tátva maradt a szám. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar látszódni fog a hatása. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni. Jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Era012

2017. szeptember 29.

Sokadik tubussal használom. Én sportolás mellett használom megelőzés képen. Szeretem az illatát. Elmasszírozva teljes mértékben beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Reni39946

2017. március 9.

Nekem tetszik az illata és az állaga is és gyorsan beszívódik. Nem kell 10 percig masszírozni egy-egy részt, ami számomra nagyon nagy előnye. Nem használom régóta, s mellette ismét belekezdtem a sportolásba, ezért vannak elvárásaim, de csodára nem számítok. Egyelőre közepesnek ítélem, mert maga a krém nagyon tetszik, a hatásáról meg majd updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

tlaura0906

2017. január 9.

Nem látok olyan hatást mint a másik (AVON SOLUTIONS CELLU BREAK NARANCSBŐR ELLENI KETTŐS HATÁSÚ TESTÁPOLÓ) használatánál. Az nekem jobban bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

csaktom

2016. november 24.

glikolsavas kémiai hámlasztónak használom testre, elég zsírosnak bizonyult, így nem biztos, h teljesen ki tudom váltani vele az eddig erre használt könnyű tejsavas tejecskémet, de a maga módján szépen teljesít. a benne lévő mentol hatása alig érezhető, ezt örömmel nyugtáztam, mert elég ritka az ennyire nyugis fogyasztókrém

a benne lévő fogyasztó hatóanyagok ígéretesek lennének, ha több lenne belőlük, különösen a koffein kullog hátul, pedig azt ideális koncentrációja 10%, ilyen téren ezért túl nagy elvárásaim mincsenek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 24.

kisnyuszi83

2016. november 7.

Már a második tubussal használom. Gyorsan beszívódik, nem csípi, nem égeti, nem hűti a bőrömet. Szimplán kellemes. Tényleg van simító hatása. Rendszeresen mozgok (heti 3-4 alkalom) és minden este bekenem az érintett bőrfelületet. Akcióban 1800 HUF-ért jutottam hozzá. Ár-érték arányban is rendben van. Ez az eddigi egyik leghatékonyabb termék, amit kipróbáltam. Szerintem érdemes vele próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Banszky

2016. október 2.

Már használom egy ideje de nem vettem észre semmi változást. Hozzáteszem,hogy én csak "eddzegetek" tehát nem várok csodát egy krémtől. Megvettem hozzá a masszírozóját is azzal szoktam napi 1x kenegetni a kritikus részeimet. Lehet azt is sűrűbben kéne vagy több krémmel,nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: Celosia Cristata Extract, Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Carnitine HCL, PEG-8, Coleus Forskohlii Root Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Phytol eo I i

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.