Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló Avon Cherish EDP illatával

Terru

2020. augusztus 29.

Mint általában a parfümöket kísérő testàpolòk, az ő funkciòja kimerül abban, hogy csak felerősíti a parfüm illatát. Elég jòl beszívódik viszont nem igazán jól hidratál. Tavasszal és nyàron mikor nem igényel olyan nagy hidratálást a bőröm szivesen elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Dea0609

2020. július 19.

Kézkrémként használtam,az illata fincsi és sokáig érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Kézkrémként használtam,az illata fincsi és sokáig érződött.

laraclaire

2018. augusztus 25.

Anyukám rendelte meg magának a Cherish szettet, enyém lett belőle a testápoló. Inkább kézkrémnek nevezném vagy csak simán krémnek, hidratáló hatása egyáltalán nincs. Az illata elég erős, szerintem nem valami jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Fannii15

2018. július 6.

Az avon cherish szinte az egyetlen parfüm amit szeretek magamon, ezért vettem meg a testápolóját is, így tovább is érzem az illatát, leginkább kézkrémként használom, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

zsofi7707

2018. február 10.

Igazából arra jó, hogy bekenjem a karomat mielőtt a parfümjét használom, így talán tovább érezni az illatot. Hátrány, hogy nagyon gyorsan fogy, pedig nem használom olyan sokszor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

pigglypig

2017. április 23.

Parfümöt megkapta anyu, enyém lett a testápoló. Az illata fincsi, viszont hidratálni nekem nem igazán hidratált, de annyira nincs száraz bőröm szerencsére. Praktikus a világos tubus, fénybe tartva látszik, mennyi van még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

csibike100

2016. szeptember 24.

Megfelelően hidratál és az illata is kellemes (sajnos sok Avon testápolóval az volt a problémám, hogy túl erős volt az illata). Amit negatívumként tudnék megemlíteni, az az, hogy nagyon gyorsan fogy, ennek valószínűleg az az oka, hogy folyósabb az állaga, mint a legtöbb testápolóé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

MsKors

2016. július 8.

Karácsonyra kaptam, szettben a parfümmel. Nagyon tetszik az illata de semmivel nem tud többet, mint bármelyik másik átlag testápoló. Ez ilyen nyári (jó illatú, de) semmilyen kence.
Maximum ha nem akarok negyven fokban parfümözni, ebből kenekedek egy nagyon kicsit és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

kicsiii

2016. július 1.

Én is szettben vettem meg!Nekem tetszik az illata és szerintem pont annyira hidratál mint bármelyik testápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Barbi88

2016. június 26.

Szettben kaptam a parfümmel együtt. Az illata jó, de semmi hatása nincsen, nyáron nappalra elhasználom, mert gyorsan beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak