Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

krémparádé

2015. június 12.

Ööö, nem tudom, a kép és a név passzol, de ebben nincs semmi szín, fehér, könnyed állagú, majdhogynem vizes krém, zsírtól teljesen mentes. Jól hidratál, a pattanásokra nem hat, max nem jönnek elő, ami már önmagában is jó. Az illatát nagyon szeretem, púderes, babás illat, egy Dior krémre emlékeztet, amiből mintám volt. Jól kitart, táskában elfér, nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

love_cinderella

2013. december 26.

Akciós volt, ezért vettem meg. Színezett hidratálóra hasonlít. Az arcom fényes, foltos tőle, és nem fed semmit. Kipróbáltam alapozó alá úgy elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

SuicideCandy

2013. augusztus 6.

Én anno akciósan vettem, kipróbálás céljából... Minimálisan fed, ezért nekem ideális volt kőpúder alá a világos bőrömhöz... de semmi extra... az összetevői meg rémesek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

mstindigo

2013. január 27.

2% BHA tartalma miatt vettem meg, de nagyon nem vált be ez sem. Ezer éve nem vettem az Avontól semmit, de most már értem, hogy nem volt az véletlen, szerintem itt be is fejezem a próbálkozást. :D Egyetlen egyszer használtam, de a bőrömet annyira irritálta, hogy muszáj volt lemosnom arclemosóval. A párom mitteszeres bőrére is jó lehet a BHA, szóval most ő próbálkozik vele, mert az ő bőrét nem irritálja legalább. 2 hét alatt hatása még nem lett, majd meglátjuk, ér-e egyáltalán bármit. Összetevői is elég rondák... De nekem a mentolos clearskin radír sem jött be egyáltalán, szóval lehet, hogy a véleményem nem mérvadó. :)
Összességében azt látom, hogy a clearskin termékcsaládjukban vannak nagyon jó dolgok, pl. BHA, és némelyikben gyulladáscsökkentő, de tele vannak felesleges, irritatív, és káros összetevővel, ami elég gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.