Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiszerelés: 125 ml

wertzu

2017. március 21.

nagy kedvencem volt ez a termék, nagyon sajnáltam amikor megláttam, hogy már nem gyártják:( egy csoda! ami van még elhasználom, utána megpróbálok beszerezni egy hasonlót!! használat után nagyon puha a bőröm, és a mitesszereket is kissé eltűnteti. én csak bőrradírként használtam és tökéletesen szuperált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

kremes98

2017. január 15.

Az egyik kedvenc arctisztító termékem, bőrradírként és arctisztítóként is tökéletes. Heti egyszer maszkként alkalmazom, picit vastagabban viszem fel, kb 3 percig a vizes arcomon hagyom, és az avonos tisztító kefe segítségével lemosom. A mitteszerek kevésbé látszódnak és tisztábbnak érzem az arcom a használata után. Kellemesen hűsít, az illatával nincs problémám, szárító hatást sem különösebben tapasztaltam. Sajnálattal olvastam, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

zdoreebaba

2016. augusztus 25.

Egy időben legalább két tubussal elhasználtam belőle annyira imádtam. Most már nincs a listámon, mert már nem látom katalógusban, meg újakra váltottam. Tetszetős termék volt minden értelemben. Sokoldalúan fel lehetett használni, volt amikor radírozóként, volt amikor arctisztítóként vízzel, valamint maszkként (víz nélkül) is felhasználtam. Amit gyűlöltem benne az a csomagolása, a tubus. Két-három használat után egyből letört a kis nyomó feje a kupakkal együtt. Kész tragédia volt onnantól használnom. Ez az egy nagy gondom volt vele! Nem értem miért nem lehet normálisra gyártani egy terméket!
Magával a benne lévő tartalommal meg voltam elégedve, hűsített, tisztított és felfrissítette az arcbőrömet. Az illata nem volt valami kellemes, gondolom a szalicilsav miatt, de ezt elnéztem neki, mert tényleg jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Boombapple

2016. június 19.

Imádom! Hűsíti az arcom, nagyon jól tisztít és rugalmasabb a bőröm tőle. :) Biztos, hogy veszek még vagy hármat! Örök szerelem van közöttünk. :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

jubileum

2015. szeptember 1.

Hát...ezt a 3in1 témát nem tudom miért kell mindenre ráerőltetni, ez egy mentolos bőrradír sok agyaggal...Fennhagyod kicsit aztán kis vízzel lemasszírozod, és már egyben meg is volt mindhárom.
Jók ezek az apró szemcsék, bár bevallom jobban szeretem ha sok és kicsit dorvább szemek vannak benne, de azért ez is szépen políroz, és imádom a mentolos hatást....érzem hogy volt valami az arcomon, és fleis frissíti rendesen, ennyi mentollal egy arcápolási cuccban mondjuk még sosem találkoztam, meglepően erős....a holt tengeri ledörgölős bőrradír után és egy csokis maszk előtt használtam...így végülis ez végzi a tényleges tisztítást a folyamatban, és remek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Timi18

2015. augusztus 27.

Nem vált be úgy ahogy vártam. Nagyon szárít így nem is használtam el. Nem lehet érezni, hogy tisztítana így nem is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

SimonO

2015. július 23.

Évek óta ez vált be a leghatékonyabbnak az arcomra. Csak havonta 1x használom arcmaszkként, mert nagyon szárítja a bőrt, vagy mikor úgy érzem már semmi nem segít a bőrömön, ehhez fordulok, fél óra múlva letisztultnak, és frissnek érzem az arcbőröm. Kevés benne a szemcse, így rásegítek egy kicsit a zöld tubusos (ugyanebben a márkában) arcradírral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

eSophie

2015. április 28.

Ritkán van pattanásom, de amikor ezt használtam hirtelen rengeteg lett belőlük.
Ráadásul nagyon szárította a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Ritkán van pattanásom, de amikor ezt használtam hirtelen rengeteg lett belőlük.
Ráadásul nagyon szárította a bőröm.

mesayaa

2015. február 21.

Bávlt teljes mértékben, csak annyi problémám adódott, hogy amikor lemosónak használtam, durvák voltak a szemcsék és kicsit kidörzsölték a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Ancsibaba1993

2015. február 2.

Mindig,mindig,és mindeig visszatérek hozzá,mert egyrészt nagyon hasznosnak találom hogy egy terméket 3 lépésben is fel tudok használni,másrészt nincs erős illata,nem szárítja túlságosan ki a bőrömet. Megéri az árát is,nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.