Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Selymes, ragyogó púder, ami könnyedén egybeolvad az arcbőrrel, így biztosítva a ragyogó megjelenést. Könnyű eldolgozni az arcbőrön.

cnita

2013. október 1.

Egy picit túlzásba esett az Avon a csillámokat illetően. Nem akarok úgy kinézni, mint egy bronz szobor...

Update: Istenem, a szerelmem lett! Nem tudok megválni tőle, annyira összehangolódtunk. Már lassan elfogy és sajnos rendelni már nem lehet belőle, úgyh kérem akinek van ilyen terméke és megválna tőle, jelezze felém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

moldvaieva

2013. július 23.

Szeretem mert szépen mutat rajtam .Az árnyalat pont jó könnyen lehet vele bánni és alapból a formája is tetszik ezzel a kis tükörrel tökéletes társ mindennapokra.
Viszont lehetne tartósabb mert nem sokáig marad fenn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Viszont lehetne tartósabb mert nem sokáig marad fenn.

agiv

2012. szeptember 20.

Eddig az avon gyöngy volt nálam az etalon,de amint ezt bevezették megrendeltem és egyből megszerettem.Szerintem egyáltalán nem annyira kihívóan csillámos és szerintem bárhol bármikor használható,akár hétköznap,buli vagy munkahely.Nagyon tartós,kevés kell belőle, elég intenzív színe van,az illata is finom,és könnyű használni.Tökmindegy hogy tél van vagy nyár,én bronzosítót mindig használok,mivel én jobban szeretem és szerintem jobban is áll mint egy pirosító.Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Mara

2012. július 29.

Nekem elég világos a bőröm és ez azon kevés bronzosító közé tartozik, ami nem túl sötét vagy túl narancssárgás rajtam. Puha ecsettel nem lesz túl csillámos, inkább csak szép fényt ad az arcnak, nyáron belefér - habár irodába biztos mattabbat választanék. Mivel itt nem tudok félpontoit adni, így csak négyest kap.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

gyorsi

2012. július 19.

Nekem tetszik. Csillám se túl sok (inkább alig), egész tartós, kellemes árnyalata van, könnyű felvinni, de nem porzik szerteszét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

reka196911

2012. július 10.

Kb. két hete kaptam. Isteni illata van és a színe is tökéletes. Pont annyi csillám van benne amennyi kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.