Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Csoki illatú és ízű ajakbalzsam, melytől szépek, fényesek és kívánatosak lesznek az ajkaid.

anievi

2015. november 7.

Illata sem tetszett és szárított. Kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Illata sem tetszett és szárított. Kukában végezte.

vichikee

2015. június 30.

Borzalmas volt, kidobtam. senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

Borzalmas volt, kidobtam. senkinek sem ajánlom.

Imo

2015. június 8.

Eleinte boldogan használtam, de hamar rá kellett jönnöm, hogy szárítja az ajkaimat ... Hiába jó az illata , ha nem ápol 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Tami13

2015. március 16.

elcseszett csoki illata van.nekem még az ajkaimat is száritotta..1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

elcseszett csoki illata van.nekem még az ajkaimat is száritotta..1 csillag

Viku23

2014. december 10.

Még mindig kísért az illata... Nem tudom, lehet csak nekem, de szerintem nagyon mű, aromás illata van, mint amikor a csoki megavasodik (és az olcsóbb fajta csokira gondolok). A számat szárította ráadásul, így kidobott pénz volt, szó szerint mert 1 hét után meguntam és mérgemben kihajítottam a kukába. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

2lillancs2

2013. augusztus 6.

Én imádom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Én imádom:)

kokenyesiedit

2013. július 1.

Nekem nagyon bevált, nagyon csokis illatú és meglepően jól hidratál:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Nekem nagyon bevált, nagyon csokis illatú és meglepően jól hidratál:)

panxxy

2013. május 12.

Minden amit kínál igaz!:D
Nagyon finom csoki illata és íze van, az ajkaim enyhén fényesek lesznek tőle. Sokáig érezhető a hidratáló hatása. Télre nagyon ajánlom,csak ezt használom télen!!:D Fehér csoki és sima csokiban kapható ,kb 500-600 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Minden amit kínál igaz!:D

Lilu

2013. április 19.

Ajándékba kaptam egyet, és mivel sosem szerettem annyira a csoki illatú dolgokat, nem használtam gyakran.. viszont meg kell hagyni, jól hidratál, csak nem az esetem annyira az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Tinuskaaa

2013. április 2.

az elején nagyon jó illata volt, utána kb mikor a felénél tartottam megbüdösödött... :S igen ... a csomagolás.. hamar vedlik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.