Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Color Trend Elements metálfényű szemceruza fémes színeivel kiemelheted és kontúrozhatod a szemeidet. Nem maszatolódik.

Viki9727

2015. szeptember 23.

Fehér színben van meg, viszonylag krémes az állaga jól eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Fehér színben van meg, viszonylag krémes az állaga jól eldolgozható.

Dayanara

2014. október 13.

Jelenleg 4 árnyalatban érhetők el:
- White Zephyr (fehér)
- Olive Greenery (olivásbarnás)
- Brazen Ember (fotók alapján barnásfeketének tűnik)
- Teal Waters (fotók alapján amolyan piszkos zöldeskéknek tűnik)
Kiszerelésük 1,2 g .

Nekem egyelőre a fehér és az olívás van meg. Érdekes, hogy amellett, hogy rendes kis kékes-zöld dobozkában érkeznek, ezek kupakos verziók, ami szerintem nagyon jó megoldás. Ráadásul a kupak nem ér hozzá a hegyéhez és nem töri le (nem olyan, mint pl. a sokkal drágább diamonds és a társai kupakja...), illetve elég masszívnak tűnik, remélhetőleg nem fog megrepedni sosem a kupak, táskába is nyugodtan betehető. Fehér kupakja van, de rá van írva a szín neve kívülre, az alja pedig kis körben olyan színű, mint maga a ceruza színe.

A fehér szín nappali fényben rendes erőteljes fehér, napfényben viszont valóban van egy kis metálfénye, kicsit ezüstösnek tűnik, de nem túlzottan, akkor is inkább fehér - szerintem pont jó így.
Az olive már egy kicsit nehezebben leírható. Elsőre valamiféle barnás színnek tűnt, nem igazán fedeztünk fel benne semmi különlegeset, gondoltam majd elhasználom barnának, de ez este volt az udvaron. Azóta megváltozott a véleményem, és örülök, hogy ezt is megrendeltem, noha, ezt csak úgy, az olcsósága miatt csaptam hozzá a rendeléshez. Nappali fényben (árnyékban) barnás-olíva egy pici ragyogással, néhol olykor megcsillan. Már akkor is szép szín, amolyan egyszerű, de nagyszerű típus, napfényben viszont csodálatos! Akkor barna helyett inkább valódi olívazöldnek látszik, káprázatos aranyló csillogással. Nem csillámpor van benne, hanem nagyon apró részecskék, szinte egybeolvad az egész, tehát mondhatni, nem csillámosak a színek, csak apró mikrocsillámszerűségekkel vannak különlegessé téve. Érdekes, mert ez a szín árnyékban távolról barnának, napfényben pedig olívának látszik.
Mindkettő nagyon szép, és mindig egy kicsit más oldalát mutatja, szerintem érdemes rá beruházni, nem is drágák. A másik két szín is biztos jó, csak én ezeket közelebb éreztem magamhoz, illetve egy fehérre egyébként is szükségem volt.
Szuperek, könnyű velük dolgozni, egyáltalán nem kemények, de nem árt sietni, mert olyan, mintha a melegtől kicsit jobban fogynának vagy elkezdenének puhábbá, "folyósabbá" válni, de amúgy nem túlzottan, nem vészes. Legalább gyorsan és egyszerűen lehet őket felvinni és nem nyomja ki az ember szemét. :)
A fedésük is elég jó, az külön mondjuk ötből négy pont, mert bizonyos szögből látszik alatta a bőr, legalábbis a kézfejemen, szemen talán nem annyira észrevehető ez.
Viszont tényleg nem maszatolódnak és szép, erőteljes színek, ráadásul jó áron! Persze egy komolyabb szemdörzsölgetést nem bírnak ki szerintem, de azt nem is kellene csinálni, amikor sminkben vagyunk. Ha viszont véletlenül hozzáér az ember, vagy esetleg nem tudom, le akar venni valami apró szöszt a szempillájáról és végighúzza az ujját rajta, akkor sem maszatolódik, észre sem venni, hogy hozzáért. Enyhén vízálló is, illetve egy ideig, de érdemesebb hagyni magától megszáradni, különben csak letöröljük a kissé feloldódott festéket.
Visszafogott és feltűnőbb sminkhez egyaránt megfelelnek. Ha több színben lenne kapható én sokszor inkább ezt venném az imádott Diamonds helyett, komolyan mondom. Részemről egyértelműen 5 csillag (ugyan csak a fehéret és az olívát próbáltam)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Jelenleg 4 árnyalatban érhetők el:
- White Zephyr (fehér)
- Olive Greenery (olivásbarnás)
- Brazen Ember (fotók alapján barnásfeketének tűnik)
- Teal Waters (fotók alapján amolyan piszkos zöldeskéknek tűnik)
Kiszerelésük 1,2 g .

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.