Avon

Ár:   1139 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: hudecz.timea, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fekete színben.

Kiszerelés: 7 ml

eszo87

2019. április 5.

ez a kiadású avonos spirál vált be nekem talán a legjobban.szep fekete..nekem nem csomósít,de azért a wow hatás elmarad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

exhocmomento

2018. augusztus 31.

A dizájn nem így néz már ki. Mostanság fehér-narancssárga borítása van és 'hello! longest lashes mascara'-nak hívják, valamint 799 Ft-ba kerül.

Összességében:
- Kezelhetőség: 5* //Apró szilikonsörtés, vékony kis keféje van. Nagyon kézre álló, könnyű vele dolgozni. A titok abban rejlik, hogy a vékony kefét szépen be lehet illeszteni a pillák tövéhez és meg lehet emelni a pillasort - így hosszít. Jól be lehet férkőzni a belső kis pillákhoz is, és az alsó pillasorhoz is megfelelő a mérete.//
- Szétválasztás: 4* //Nem tapaszt úgy, mint egyéb (akár sokkal drágább) spirálok, de lehetne jobb is.//
- Hosszítás: 5* //Szépen hozza, amire való, a vékony kefe emelése miatt.//
- Tartósság: 3* //A pillák tetejéről le tud kopni egy idő után és iszonyúan fog. Utóbbi azt jelenti, hogy összefogja fekete lenyomattal a szemöldökcsontomnál és az alsó pilla alatti részeket azokon a helyeken, ahol a pillák érik a bőröm. Viszont nem potyog. Ellenben hajlamos beszáradni.//
- Csomómentesség: 5* //Nem csomósít.//
- Szín: 4* //Nem egy intenzív fekete, de elég szépen építhető.//
- Gazdaságosság: 5* //Eredeti áron is nagyon baráti, de az Avon gyakran akciózza le a termékeit.//
- CF: 1* //Nem cruelty-free márka. :((( //

Ez átlagban egy kerek 4-es. :)

Bónusz tipp: Én háromféle spirállal háromféle rétegben szempillázok. 1. réteg: Avon True SuperShock dúsító (pöpec szétválasztás), 2. réteg: ez a termék (pöpec hosszítás), 3. réteg: Essence I <3 Extreme dúsító (pöpec mélyfekete szín + kenődésmentesség és tartósság). Ez így nagggyon macerás, de éppolyan látványos. :)

Egyébként most kifogyott, és nem fogom újrarendelni, hanem megpróbálom lemosni a keféjét és más, CF spirál festékébe mártogatva tovább használni. Remélem beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Összességében:
- Hosszítás: 5* //Szépen hozza, amire való, a vékony kefe emelése miatt.//
- Csomómentesség: 5* //Nem csomósít.//
- Szín: 4* //Nem egy intenzív fekete, de elég szépen építhető.//
- CF: 1* //Nem cruelty-free márka. :((( //

Ez átlagban egy kerek 4-es. :)

timi57

2018. január 28.

Szépek lesznek tőle a pilláim :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Szépek lesznek tőle a pilláim :)

florcsiii

2017. október 31.

egy forintot nem ér, alig visz fel festéket. még jó, hogy csak 700 forint volt, így nem fog fájni kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

marcipan1055

2017. május 7.

Eléggé összeragadnak a pilláim és sajnos hamar lepereg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Eléggé összeragadnak a pilláim és sajnos hamar lepereg

Frana88

2017. április 16.

Korábban használtam hát minden este bedagadt tőle a szemem szóval el kellett hogy engedjem, és pilláim sem lettek olyan szépek sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

gjhsh01

2017. április 1.

Nem rég rendeltem meg, egyből ki is próbáltam. Az a problémám vele hogy összetapasztja a szempillákat, de amúgy jó kis spirál lenne. De ezért használom ^^
UPDATE: le kell hogy pontozzam :/ eléggé rossz spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

UPDATE: le kell hogy pontozzam :/ eléggé rossz spirál.

majoreszternora90

2017. március 14.

Olcsó, nem csomós, nekem nem tapaszt nagyon, elég természetes hatást nyújt, csak éppen olyan, mintha szinte semmi nem lenne rajtam. Rövid, ritkás pillákhoz tök fölösleges megvenni. Egyetlen remek, sőt imádnivaló tulajdonsága, hogy dörzsölésre sem kenődik az ember szeme alá, de ez nekem sajnos kevés.

upd. Igazából megszerettem, de nem biztos, hogy úra megvenném. Nagyon tartós, de könnyű lemosni. Ha nem akarok semmiképpen elmázolt, lepergett sminket, de nem is szükséges a túl szép pilla, csak úgy elvagyok á la nature, akkor őt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

reni1010

2017. január 9.

féltem a Color Trendes spiráloktól..okkal.. :( tény, hogy nagyon szép fekete..és tényleg mintha hosszabbítani..de nekem olyan szinten ragasztja össze a pilláimat, hogy az valami hihetetlen, nem győzöm őket korrigálni utána...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

szandiir

2016. december 13.

Egész jó, kicsit olyan mintha vízálló lenne (pedig nem az), esténként úgy kell leerőszakolnom. Elég nehezen jön le, ami picit zavar, illetve nem érzem, hogy jelentősebb mértékben hosszabbítaná a szempillámat. De ettől függetlenül elhasználom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.