Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Tedd csókodat tündöklővé ezzel a lágy és fényes ajakbalzsammal.

eszo87

2019. április 5.

a lila volt meg
a színe nagyon szép volt de az íze borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

a lila volt meg
a színe nagyon szép volt de az íze borzalmas

bibo20

2013. november 25.

A kék van meg nekem is (Moonbeam) finom rágógumi szerű illata van nagyon kellemes a viselete is semmi allergiás reakciót nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Angelgirl

2013. október 6.

Nekem a kék van, imádom :D Az illata mesés, az íze édes :) Nem kékíti a számat, csak a "kis" kék csillámok, amik valóban kicsit nagyra sikerültek, de legfeljebb nem kenem olyan vastagon :) Bár nekem kifejezetten tetszik a színe :p Imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

bettuska

2013. szeptember 13.

A Twinkle.t rendeltem meg. Ajakápolónak nem igazán mondanám, mert ugyan olyan repedezett, száraz marad a szám, de az enyhe rózsaszín színe, a csillogása és az illata miatt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Athenia

2013. július 26.

Nekem a rózsaszín Twinkle és a lila Starlight van meg. Télire rendeltem meg, mert a hideg és a szél csúnyán kikezdte a számat. Ajakápolónak eléggé gyenge, de a színe kárpótol. Az illata engem az olvadós rágóéra emlékeztet, amit nagyon szeretek, és bár a hidratálást tüdőbajosan végzi, valamennyit használ. A szárítás miatt egy csillag mínusz, főleg a Twinkle ilyen, és sajna nem fogom újra rendelni... Inkább egy Labello.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

GossipGirl

2013. március 27.

Nekem a kék színű, 'moonbeam' nevű ajakbalzsamom van meg. Hááát... érdekes. Igaz, hogy kék, de azért reméltem, hogy színtelen lesz. Tévedtem. Egy rétegben még jó, de kettővel vagy többel már olyan fura színe lesz a számnak, nem is tudom. Az illata tetszik és jó árban is van. A hidratálása olyan kettest érdemelne. A csillámok pedig borzalmasak! Nem is csillámok vannak benne, inkább már konfettit szórtak bele... Semmi értelme, biztos nem veszem újra, ment is a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

gabyca34

2013. február 6.

Twinkle árnyalatú van meg aminek igazából színe nincs, csak csillám van benne. Mondjuk lehet kevesebb is elég lett volna bele. Az íze elég fura, nem nagyon tetszik, az illata elmegy. Jobbra számítotam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

ági1994

2012. november 14.

Szerintem aranyos kis ajakbalzsam táplál is!:) Színt sajnos nem ad de eléggé fényes!:) Az illata is nagyon jó gyümölcsös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

pinkcseresznye2030

2012. november 9.

Nemrég rendeltem, mert úgy gondoltam, jó lesz ez télre szájfény helyett. Ápol is, csillog is, mi bajom lehet? Na, igen mivel mániákusan gyűjtöm az ajakbalzsamokat, és szájfényeket rögtön 2-őt vettem, a rózsaszínű, Twinkle, és a lila színű, Starlight árnyalatot. Nos, hogy őszinte legyek, abszolút nagy csalódás. A rózsaszín ugyebár a neve alapján csillogást ígér, a lila pedig úgynevezett "csillagfény" színt. Tehát színe egyiknek sincs, ami valljuk annyira nem nagy baj, na de könyörgöm az ajakbalzsam funkciója az ajkak megóvása a kiszáradástól. Hát, konkrétan én reggel felkentem, délutánra olyan száraz lett a szám, hogy csak na. Szóval, ne csábítson el senkit ez a kis csili-vili csomagolás, mert a belső szó szerint semmi. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ammonium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.