Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,78 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   0,78 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Color Trend szemkontúrceruza biztosítja a sima kontúr felvitelét, elkenődés nélkül.

4 színben elérhető: Pink, Lilac, Mint Green, Turquoise Pearl.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. február 27.

Szép a színe és erősen pigmentált is aminek következményeként tartós is. Viszont kenődik és erre vigyázni kell. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 27.

berill99

2014. október 24.

nagyon szeretem viszont az az egy bajom van veleh nem a legtartósabb de 300 ft ér

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

labello

2014. október 23.

Nekem barna van meg, csak a szemöldökömre szoktam használni, erre pont tökéletes :) 300 forintért teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

RyahOneY

2014. október 22.

Az októberi katalógusban volt leértékelve, 300 ft-ért megérte teljesen. :)
Nekem "Turquoise Pearl" színben van (a világoskék cuccaimhoz vettem, maximálisan passzol hozzájuk). A színe egyébként nagyon tetszik, nem matt, hanem inkább fényes árnyalat; nem egy tipikus szemceruza, az egyszer biztos. :)
A tartósságával viszont gondjaim vannak, legalábbis szemhéjon használva: a pislogástól összecsomósodik, ezért időnként igazítani kell a sminken... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Az októberi katalógusban volt leértékelve, 300 ft-ért megérte teljesen. :)

Dayanara

2014. október 13.

Egyelőre 2 szín van a birtokomban, a lila és a zöld. (Lilac, Mint Green)
A kibontással eltöltöttem párpercet, annyira fel is idegesített, és tönkre vágta a körmeim, hogy miközben a felbontásával szenvedtem kőkeményen elhatároztam, hogy ez már több a soknál, ezért bizony le fogok vonni egy csillagot, nem érdekel. Volt már dolgom hasonlóval, és az Avontól is sok hasonlót rendeltem már, de ezeket felnyitni... Nem tudom, miben lehettek ezek mások, de pokoli volt.
Viszont utána felkentem a kézfejemre és eszemben sem volt már csillagot levonni a fentiek miatt, azt hiszem, ez el is mond mindent a színekről!
Nagyon szépek, a lila kicsit halványabb és csillogósabb, és van valami enyhén kékes fénye is, aminek köszönhetően kicsit változtatja a színét, nem tudom jobban körülírni. Nem csillámos egyébként! A zöld pedig teljesen átlagos ilyen szempontból, semmi csillogás, matt mentazöld, vagy valamilyen világoszöld színt kapunk, aminek a fedése is kellőképp erős. A liláé kicsit lehetne erősebb, de az majd másra lesz jó köszönhetően a pompás színének. :)
A pirosas és a kékes szín is tetszik, de a fentieket jobban szeretem, pláne együtt. Most is tervezek rendelni, ha sikerül még lecsapni olyanra, amiről itt nem írtam, és amilyenem még nincs, akkor majd pótolom.
A ceruzák végén látni amúgy, hogy melyik sima és melyik extrább, nem csillámos, de kicsit másabb. A lilánál a kis kör gyöngyházfényű, míg a zöldnél sima zöld. Elég élénk és tartós színek, többféle fényviszonynál is szépek. Én legalábbis imádom ezt a kettőt, nem bántam meg egyiket sem, pedig a zöldre nem lett volna akkora szükségem, és a lilát sem egészen ilyennek képzeltem. De nagyszerűek, amolyan élénk, tavaszias színek (bár én máskor is fogom használni). Ráadásul elég olcsón is vásároltam meg őket.
Egyetlen hibájuk, amit én észrevettem, hogy sajnos nagyon könnyű őket letörölni. Nekem ez mondjuk nem akkora probléma, mert én nem szoktam az arcomhoz nyúlni, pláne akkor, ha van rajtam smink, így én nem maszatolom el. De valószínű, hogy nem bír ki egy egész napot és 1-2 alkalommal érdemes újrahúzni a nap folyamán. Emiatt vonok le csillagot, de engem akkor is elvarázsolt ez a két szín. Már együtt is kipróbáltam őket, összedolgozva, úgy még sokkal szebb!
Aki nem szokott a szeméhez nyúlkálni, illetve nem szokott a szemöldökénél kikötni sem a tusvonal, annak szerintem hétköznapi viseletre egynek megteszi. Nekem megfelel, mert még melegben sem szokott lefolyni rólam a legtöbb ilyen cucc, és egy kevés ideig még a vízvonalon is tartja magát pl. a zöld - ami meg is lepett. Érdemes többször áthúzni, mert először olyan, mintha nem fogna. De utána szép lesz. A lila pedig ahogy egyre melegebb lesz, úgy lesz vele egyre könnyebb dolgozni és színezni az egész szemkörnyéken. Így kissé gyorsan is fogy, de tűrhető. Plusz lehet, hogy csak beképzelem, de mintha kicsit fakulnának pár óra után. Felvittem a lilát úgy, hogy majdnem az egész szememre, és imádnivalóan szép. Csodálatosan kiemeli a kékes színű szemeimet, úgyhogy egy ilyenen még gondolkodom. Imádtam is, de később az is vesztett az "erejéből". Viszont nem csúszkáltak vagy kenődtek el, semmi baj nem lett volna velük, ha szemre felvíve valamivel jobban észrevehetőek hosszútávon is. A lila távolról alig látszik, akkor meg hiába mutat varázslatosan közelről. Pedig valóban káprázatos. Jók (közepesek), fogom is használni őket olykor, de a pontozásnál bajban vagyok. Annyira rosszat nem tudok rájuk mondani, de azért érezni, hogy nem csúcsminőség. De együtt használva annyira jó lett, hogy nincs szívem levinni 3-ra.
Azért, ha le van akciózva nyugodtan próbáljátok ki valamelyiket, olykor 300 forint körül van, és azért tűrhetőek, csak érdemes frissítgetni őket néha, mert olyan, mintha veszítenének a színük intenzitásából. A lila megfelelő lehet munkahelyre, vagy azoknak, akik csak visszafogottan szeretnek sminkelni.
3,5 csillagot adnék, rossz is csak hármat adni rá, de ha 1x akadnak jobbak... De amúgy a maga módján használható és szerethető. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Egyelőre 2 szín van a birtokomban, a lila és a zöld. (Lilac, Mint Green)

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.